Spain
Beyaz Kentin Sessizliği – Twin Murders: The Silence of the White City
İncele
Beyaz Kentin Sessizliği – Twin Murders: The Silence of the White City
Türkçe Dublaj
Polis memuru olan Unai gebe olan karısını bir trafik kazasında geçen yıl kaybetmiştir. Bu sürede kendisi işine ara verir. Bir zaman sonra bitmiş işine dönen Unai orada bir çok meşhur ve ismi duyulmuş kişinin cesedi ile karşı karşıya kalır. Ortağı ile bunların peşine düşen Unai süratli cinayetlerin gerisinde sır için çalışmaya başlar.
 • 110
 • IMDb 5.2
La casa de papel: El fenomeno 2020
İncele
La casa de papel: El fenomeno 2020
Türü: Belgeli La casa de papel: Fenomen 4. Sezondan daha sonra minik bir belgeli. Sezonun tüm bölümlerini izlemeden bu belgeseli izlemeyin, Çok fazla SPOİLER içermektedir. 'Para Soygunu' niçin sevimli bir hırsız grubu ve profesörü için dünya çapında bir heyecan dalgası yarattı.4. Sezonu bitirdikten sonra izleyiniz. Bu film özeti Henry Morgan göre oluşturuldu.
 • 57 min
 • IMDb 8.9
Online Vahşet – Framed
İncele
Online Vahşet – Framed
Türkçe Dublaj
Framed adlı yeni cep uygulamasıyla burada yayınlama yapan millet iğrenç, barbar vs. şeyler yaparak izlenmelerini artırmaya çalışmaktadır. Bu başvuru ise bir grup gencin hayatta kalma mücadelesi vermesine vesile olacaktır. Gençler bahçede veda yemeği düzenler. sonra gelen üç kişi onları hedefine alır ve amaçları uygulayacakları vahşet ile en çok izlenmeye ulaşmak olacaktır. Online Vahşet - Framed Türkçe dublaj 1080p full hd izle
 • 80
 • IMDb 4.3
Kelebek
İncele
Kelebek
Türkçe Dublaj
Haksız sebepten dolayı cinayete adına karışan Henri Papillon Charriere başına gelen bu suçtan dolayı tutuklanıp cezasını çekmesi için Fransa da kötü ünü ile bilinen Şeytan Adasına ve orada yüksek güvenlikli bir cezaevinden sevk edilerek sürgün edilmiştir. Hapishanede Louis Dega adında bir adamla tanışmış olan Henri, kendisini oradan kaçırmak ve korumak için tuttuğu Henri ile birlikte başlarına gelen onca ızdırap zulüm ve dram dolu hikayelerinde ikilinin arasında oldukça enteresan bir arkadaşlık başlamış ve ikisi de firar planlayıp sürekli hapishaneden kaçmaya çalışmaktadırlar. İlk denemelerinde başarısız olan ikili en sonunda Şeytan Adasına gönderilince özgürlüklerini kazanabilmek için ölümüne kaçmaya başlıyorlar. Sitemizden Papillon izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 134
 • IMDb 7.4
Gizli Hedef
İncele
Gizli Hedef
Türkçe Dublaj
Ailesi ile birlikte İspanya'ya gezmeye giden Will Shaw yüzmek için denize gidip döndüğünde teknesini bomboş bir halde bulmuş ve ailesinin de bir komploya kurban gittiğini fakat usta ajanların bu işi yaptığını düşünmüşlerdir. Polisten yardım istemek zorunda kalan Will, ailesinin kaçırılması ile ilgili bir takım soruların üstesinden gelebilmek için kendisini şantaj malzemesi olarak kullanabilecekleri bir çantanın izini sürmek zorunda kalacaktır. Sitemizden Gizli Hedef izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 93
 • IMDb 5.1
Efsane Sürücü
İncele
Efsane Sürücü
Türkçe Dublaj
Yaşlanmadığını herkese kanıtlamak isteyen bir sürücü, akılalmaz efsane maceraları ile hem çevresindeki hem de düşmanlarına büyük aksiyonlar yaşatmaya yeminlidir.
 • 87
 • IMDb 10
Pan’ın Labirenti
İncele
Pan’ın Labirenti
Türkçe Dublaj
1944 lü yılların İspanyasında geçmekte olan bu film, sivil savaşların bittiği gösterse de Navara'nın kuzey bölgesinde dağlık alanlarda çatışmalar yaşanırken kendi hayal dünyasında 10 yaşlarındaki Ofelia ve annesiyle birlikte babası Kaptan Vidalin yanına giderek kendilerini faşist yönetimin emrinden alıp,onlar için çalışan ve sınırları isyancılardan temizlemek için çalışmaktayken, oldukça sert birisi olması ve üvey babasının kendi kızı ile arka bahçelerde bir labirent keşfetmesiyle başlayan macerayı anlatmaktadır. Sitemizden Panın Labirenti izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 118
 • IMDb 7.7
Dünyalar Arası
İncele
Dünyalar Arası
Türkçe Dublaj
Kamyon şoförü olarak çalışan Joe karısını ve çocuğunu kaybettikten sonra yas tutmaya başlamış ve aradan uzun zman geçmiş olsa da Joe ailesinin vefat etmesini bir türlü kabul edememiştir. Otoyolda istasyonda Julie adındaki kadınla tanışmış ve yeteneklerini ve kadınını komada yatan kızının Billie'ye ruhunu aktarmaya çalışarak çocuğunu ve karısını kurtarabilmek ve yeniden onu dünyaya getirebilmek için uzun uğraşlar verecektir. Sitemizden Dünyalar Arası izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 90
 • IMDb 3.8
Çizginin Kahramanları
İncele
Çizginin Kahramanları
Türkçe Dublaj
Türk karikatür ve karikatüristik dergiler mecmualar ve gazeteler için çizim yapan kahramanların hayat hikayelerini, bu işe nasıl başladıklarını ve bu işler ile nasıl tanıştıklarını anlatmakta olan bu belgesel, karikatür seven herkesin en derinden ilgisini çekebilecek oldukça ilginç konuların yer aldığı ve anlatımının yapıldığı bir belgeseldir. Sitemizden Çizginin Kahramanları belgeseli izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 84
 • IMDb 7
Mucizeler Parkı
İncele
Mucizeler Parkı
Türkçe Dublaj
Oldukça iyi kalpli olmasından dolayı çevresi tarafından çok sevilen ve hiç kimseye zararı olmayan June Oldukça Hayal kurması ile de tanınmaktadır. Sürekli hayal kuran ve bir gün bunun gerçek olması ümidiyle yaşayan bu kız çocuğu Günlerden bir gün kelebeğin peşine takılarak hayatını değiştirmiş ve peşine takılmış olduğu bu kelebeğin ormanın derinliklerine doğru kendisini sürükleyeceğini ve karşısına bir eğlence parkı çıkaracağından hiç haberi yoktur.Sever olduğunu anlamaya çalışan bu küçük kız bir taraftan mutlu bir taraftan da şaşkındır eğlence parkı'nın güzelliğini görünce kendini kaptırmış ve oldukça mutlu olmuş olan bu kız ne olduğu hakkında hiçbir fikri yokken bu eğlence parkı Aslında Wonderland’dir. Kafasında kurmuş olduğu hayalleri Wonderland sayesinde canlandırmaya ve yaşayacağını ve mideden bu kız dünyanın bir tarafından gelen hayvanlar ve oyuncaklarla birlikte kendisini daha da mutlu hissedecek ve eğlence Parkı'ndaki her anını Hiç unutulmayacak kadar sevecek olmasa da kendisine bir tehlikeye sürüklenecek olduğundan hiç habersizdir.Arkadaşlarına da burayı gösterdikten sonra Mucizeler Parkı artık Hem kendisi hem de arkadaşları için hem bir eğlence yeri hem de kendisi için tehlike arz edebilecek bir alan haline gelecektir.Tehlikeleri farkedip arkadaşlarını bunlardan kurtulabilecek olan da kendisidir.Sitemizden Mucizeler Parkı izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
Animas
İncele
Animas
Türkçe Dublaj
Alex ve Abraham'ın Uzun surelerdir devam etmekte olan bir dostu bulunmaktadır ve okuldan artakalan bazı sırları ve korkuları bulunmaktadır.Abraham okulu'nda bulunan bir kız için çıkmaya başlamış olduğu ve kendisini garip görülmekte olan bazı kabuslarını Hatta ne pahasına olursa olsun yaşamını da tehlikeye sokabilecek bazı durumlara maruz kaldığı için yaşamını bir cehenneme çevirmiş ve bu yüzden çılgına dönmüştür.Artık Alex ve onun çevresinden de bir şekilde uzaklaşıp kaçması gerekecektir. Sitemizden Animas izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
Şampiyonlar
İncele
Şampiyonlar
Türkçe Dublaj
Büyük bir basketbol takımının yardımcı koçu olarak görev yapan bir adam mahkemenin Kendisine vermiş olduğu 90 günlük zorunlu bir hizmet cezası boyunca zihinsel engelli olan oyunculardan oluşmuş bir basketbol takımının edilebilmesi hikayesini anlatan Bu filmde eşiyle anlaşamayan ve birtakım problemleri olan bu adamın İlk başlarda bu işi ciddiye almaması ve işlerden sıyrılmaya çalışmasını ve zaman ilerledikçe takımına olan güveni ve inancı artan bu adam karşılıklı olarak korkularını ve inançlarını yenileyen basketbol koçu bu kez oyuncular ile birlikte yeni bir komedi ve mükemmel bir spor eğitmenliğinin hakkını veriyor hem insanlara ders olacak hem de hayata dair bilgiler verecek bu güzel film izlerken büyüleneceksiniz.Sitemizden Şampiyonlar izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 124
 • IMDb 7.4
El Pacto
İncele
El Pacto
Türkçe Altyazı
Monica isimli kadın oldukça kötü bir hastalığın pençesine yakalanmış ve kızını bu kötü hastalıktan kurtarabilmek için inanılmaz ilginç yollara başvurur ve bir zaman sonra kızının vefat etmesinden sonra kadın oldukça korku dolu halüsinasyonlar görmeye başlar. Bu durumlardan kurtulabilmek için farklı yollara başvuran baba kararını değiştirip inanılmaz bir yol dener.
 • 90
 • IMDb 5.3
Herkes Biliyor
İncele
Herkes Biliyor
Türkçe Altyazı
Buenos Aires Şehrinde yaşamakta olan ve fakir bir hayatı olan dul bir kadının yanındaki çocukları ile birlikte İspanya'nın Madrid şehrine yerleşmiş ve burada eski akrabalarından aldığı yardımlar ile birlikte hayatına yeni bir sayfa açmış olan kadın yakın zamanda yakışıklı bir adamla tanışmıştır. Herşey düzeldi zannettiği sıralarda akrabalarının Yaşadığı bazı sorunlar sebebiyle daha büyük olayların ortaya çıkacağı ve bu durumların üstesinden gelmek için büyük çaba sarf etmeleri gerekecek ve yaşayacağı önemli olayları bir kenara bırakıp artık kendisi için farklı olayların peşinden gitmek zorunda kalacaktır.
 • 132
 • IMDb 6.6
Sisters Biraderler
İncele
Sisters Biraderler
Türkçe Altyazı
1851 li yıllarda oregonda geçmekte olan ve kovalamacadan The Sisters Brothers Eli ve Charlie Ismindeki iki kardeşin hikayesini anlatmaktadır.Ülkede şöhretli ve ünlü bir tetikçi olan bu iki kardeşin patronlarının altınları çalınmış ve onları kurtarmak için iş peşine düşmüş olan Kardeşler bu Hırsızları takip ederken elde etmiş oldukları bilgileri bir araya getirip Hırsızı yakalayabilmek için büyük uğraşlar veren kahramanların karşılarındaki Düşmanlar Aslında Kendilerine çok benzediğini ve onlara yabancı olmadığını fark ettiklerinde Yıldızlar karması ndan oluşmakta olan bu takımın en güzel ve göze çarpan isimlerinden biri olan Joaquin Phoenix ve Jake Gyllenhaal dan başkası değildir.Çılgın hikaye izlerken oldukça eğlenecek ve beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.Sitemizden Sisters Biraderler izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 122
 • IMDb 7.2
Mara
İncele
Mara
Türkçe Altyazı
Mara, adli bir psikoloğun ele aldığı gizemli davayı konu ediyor. Kate Fuller işinde başarılı olan bir adli psikologtur. Elindeki yeni dava ise boğulmuş bir adamdır. Aile babası olan adam, uykusunda eşi tarafından boğularak öldürülmüştür ve cinayetin tek tanığı da çiftin 8 yaşlarındaki küçük kızları Sophie'dir. Kate uykusunda insanları öldüren eski bir iblisin efsanesine dair bilgiler edindikçe araştırmasını derinleştirmeye başlar. Ancak bu araştırma bir noktadan sonra Kate'in hayatını tehlikeye atmaya başlar. Daha önceki tüm kurbanlar ile aynı ürkütücü semptomları deneyimlemeye başlayan Kate, kendini ürpertici bir kabusun ortasında bulur. Kate, kendini ve küçük Sophie'yi kurtarmak için uykuya direnerek bu doğaüstü varlığı alt etmek zorundadır...
 • 96
 • IMDb 5.5
Don Kişot’u Öldüren Adam
İncele
Don Kişot’u Öldüren Adam
Fragman
Cervantes'in en önemli eserlerinden esinlenip yapılan bu filmde Driver oldukça fazla egolu bir reklam yönetmeni olan Jonatham Pryce ile Don Quixote zanneden bir adamı canlandırmaktadır. Yıllar geçmiş ve tekrar bir araya gelmiş olan bir Rus oligark ırkçısı olan yönetmen ile eski aşıkları da karışmış olduğu gerçekler ile hayallerin geçmiş ile bugüne buluştuğu bir Don Quixote hikayesinin ortasında kalmışlardır. 90 ların başlarında yapım süreçleri davalar finansman problemleri sel baskınları gibi talihsiz olaylardan sonra filmin yapılı 2018 e kadar uzamıştır. Sitemizden Don Kişotu Öldüren Adam izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 132
 • IMDb 7.3

Yabancı Dizi İzle

Dizi, film, anime izlemek için kaliteli bir site bulmak gerekir. Çünkü filmin kaliteli olmasına ek olarak aynı zamanda kaliteli bir seyir keyfi sunmalıdır. Bundan dolayı sitenin kesintisiz, güncel, çevirileri tamamlanmış, reklam sorunu olmayan bir site aranır. Sitenin üyelik zorunluluğunun olmaması da bir başka önemli durumdur. Aksi durumda film izlemek keyif vermeyecektir. Site olarak kaliteli zaman geçirmek için gereken bu özellikleri sunuyoruz. Böylece istediğiniz filmleri kategorilerimiz arasından bulabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Yabancı dizi izle şeklinde arama yapmanıza gerek kalmadan tüm dizi, film, anime gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

En İyi Yabancı Dizi İzle

Yabancı dizilerin arasına her geçen gün yenileri eklenir. Birçok dizi sektörü ve yapımcı ülke olmasından dolayı güncel olması önemlidir. Çevirilerin zamanında yapılması, bölümlerin güncel olması ve açılmasında sorun olmaması gerekir. Bu özelliklerin tamamına sitemizin yabancı dizi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Siteleri

Arama motorlarına göz attığınızda yabancı dizi izle veya buna benzer başlıkların çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Film veya dizi izlemek isterken güvenli olmayan sayfalara erişim sağlama riskiniz olabilir. Bunun için sitemizin linkine erişim sağlayarak güvenle izleyebilirsiniz. Sitemizde reklam veya virüs gibi sorunlar da yaşamazsınız.

Netflix Dizi İzle

Dünya üzerinde yayınlanan birçok dizinin telif haklarına sahip olması ve özel yapımlara imza atması ile bilinen Netflix dizilerine de erişim şansınızın olması keyif kalitenizi artıracaktır. Çünkü oldukça yüksek puanlar alan ve gündem olan yapımlar olduklarından dolayı izlemek isteyenlerin sayısı da fazladır.

Dizibox En İyi Diziler

Aynı şekilde yabancı dizi izle yazarak ulaşacağınız bilinir kaynaklardan bir tanesi de Dizibox olacaktır. Bu kanalın servis ettiği yapımlara da sitemizden güvenle, kesinti olmadan ve seçenekli şekilde erişebilirsiniz. Dublaj veya alt yazı seçeneklerimiz de mevcuttur. Ek olarak görüntü kalitesini seçmenize de izin veren bir sistemimiz bulunur.

En İyi Yabancı Dizi Siteleri 2021

Yabancı dizi izlerken siteden kategori seçmeniz ve ardından da dizi ile alakalı yorum ve içerikleri görmeniz sağlanır. Bu sayede film seçerken kolaylık sağlanmış olur. Aynı zamanda izledikten sonra siz de diğerlerine fikir vermek istediğinizde yorum yapabilirsiniz. Bu formatın kullanılması üyelerin oldukça hoşuna gider. Sitemizde de aynı şekilde yorumları okuyabilir veya yorumda bulunabilirsiniz. En iyi dizileri, en yüksek kalitede izleme durumunuz olur.

Yabancı Film İzle 2021

Yabancı diziler kadar yabancı yapım filmler de oldukça talep görür. Filmlerin yıllara, türlerine göre sınıflandırılması kolaylık sağlar. Yıllara göre belirlenen kategorilerden birçok filme erişim sağlanması söz konusu olurken, seçenekli kategorilerden de taradığınız yapımı bulma imkanınız olur. Romantik, komedi, gerilim, korku, tarih, belgesel, western gibi başlıklar tarzınıza uygun yapımları kısıtlayarak seçim şansı verir. Sitemizden film izlemek istediğinizde 2021 yapımları da dahil olmak üzere birçok kategoride yapıma erişim sağlamanız mümkün olur.

Yabancı Dizi İzle Türkçe

Altyazılı 2021 Yabancı dizi izle gibi başlıkların altında kaybolmak yerine size seçenekler sunan ve güvenilir bir siteden dizi izlemeyi seçmek daha iyi bir tercih olacaktır. Türkçe alt yazı veya dublaj seçenekleri bulunan sitemizden istediğiniz şekilde dizi izleyebilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Narcos

En popüler dizi seçeneklerini aramak ve izleyecek site bulmak oldukça zorlu bir işlem olabilir. Bunun yerine kalitesini ve içeriğini bildiğiniz bir siteden izlemeyi seçmek gerekir. Narcos gibi güncel ve en çok izlenenler listesinde yer alan bir diziyi bile sitemizden kesilme olmadan keyifle izleyebilirsiniz.

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır.