Germany
Ooops! The Adventure Continues 720p izle
İncele
Ooops! The Adventure Continues 720p izle
Türkçe Altyazı
Ooops! The Adventure Continues… Türkçe Altyazı 720P İzle Nestrian Finny ve Leah adındaki iki çılgın arkadaş bir gün bir gemiye binerek kafalarına göre bir yolculuğa çıkarlar ancak denizde oluşan fırtına sonucu gemi batar ve bir sandal üzerinde hayatta kalmaya çalışırlar denizin ortasında sandal üzerinde fırtına ilede savaşmak zorunda kalan ikili bir adaya yaklaştıklarını fark ederler adaya yaklaştıkça adanın tehlikeli bir yer olduğunu gören ikili hayatta kalmak için mücadele etmeye başlarlarOoops! The Adventure Continues… filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 80
 • IMDb 7.6
Kaptan Dandun
İncele
Kaptan Dandun
Türkçe Dublaj
Sharky Tadında gemilerle denize inip hazırlanmış ve denizleri çok seven kaptan dandun ile mürettebatı denize indikten sonra başlarına gelecek olan bazı olaylardan haberdar olmadıkları için kaptan dandun ve arkadaşları Mickey ve bonnie kaptandan Doo'nun en yakın arkadaşlarıdır. Onların başının belaya girmemesi için hazırlıklar yapandan dum arkadaşlarını yok etmek isteyen tüm düşmanlarına karşı büyük ve zorlu mücadeleler verecek ve derin okyanuslardaki büyük dostlarını da yalnız bırakmayacaktır. Sitemizden Kaptan Dandun izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 73
 • IMDb 6
Shaft 1 Korkusuz
İncele
Shaft 1 Korkusuz
Türkçe Dublaj
Siyahi bir dedektifin maceralarını anlatmakta olan bu filmde bir döneme umu vermiş olan yönetmenlerden biri olan John Singleton bu kez Shaft ile karşımıza çıkıyor. Dedektiflerini ve yeğenlerini alıp New York da bir olayı araştırmaya başlayan ekip, zengin bir emlakçı olan adamın oğlunu ırkçı sebeplerden dolayı öldürülmüş olma olayını araştırmaya başlayacaktır. Sitemizden Shaft 1 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 99
 • IMDb 5.7
Soysuzlar Çetesi
İncele
Soysuzlar Çetesi
Türkçe Dublaj
Alman işgalinde bulunan Fransa da başlayan bu hikaye ailesinin naziler tarafından katledilmesinden sonra olaylara tanık olan Shosanna Dreyfus adındaki kadının olaylardan kılpayı kurtulmuş olmasından sonra Paris'e kaçması ve orada bir sinema salonunun yeni kimlik ile Avrupa da Teğmen Aldo Raine askerlerin kurduğu bir gruba katılıp misilleme yaparak Nazi Almanyasındaki üst düzey rütbelilere zarar verme görevini üstlenmiş ve intikamını almak için planlar yapmaya başlamıştır. Sitemizden Soysuzlar Çetesi izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 153
 • IMDb 8.1
The Aftermath
İncele
The Aftermath
Türkçe Dublaj
1946 lı yıllarda savaştan sonra yeniden ayağa kalkmaya çalışan İngilizler Morgan ismindeki bir kadın ile savaştaki kış günlerinde harabeye dönmüş olan şehrine geri dönmüş fakat İngiliz olan eşi çökmüş olan şehirde tekrar bir ekip kurmakla görevli olduğundan dolayı bu çift yeni ortamına ayak uydurmaya çalışmaya başlamış ve hiç beklemediği kararlar vermek zorunda kalmıştır. Sitemizden The Aftermath izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 108
 • IMDb 6.3
Yasak Aşk
İncele
Yasak Aşk
Türkçe Dublaj
18. yüzyılda İngiltere de Büyük Britanya Krallığına ait olan prenses Caroline Mathilde ile Dan kralı Christian birbirilerini hiç görmemiş ve birbirlerini gördükten sonra görücü usulü olarak evlendirilmiştir. Danlar evlerine gittiklerinde baskıcı olan bir rejim ile hüküm sürerken, ülkede bulunana bazı soylu rahipler ülkenin yönetimini ele geçirip diğer taraftan da biraz çılgın olan kralları ile baş etmek ve Avrupa seyahatleri sırasında tanıştığı kızı saraya getirip onunla bir yasak aşk sürmek zorunda kalacaktır. Sitemizden Yasak Aşk izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 137
 • IMDb 7.4
Çöküş
İncele
Çöküş
Türkçe Dublaj
Hitler ve yakınındaki adamlarını kendilerini güvene almaya çalışırken aralarında bulunan Führer'in sekreteri olarak görev yapan bir kadın Traudi Junge, Berlin düşmeye yakınken Hitlerin şehirden çıkması ve teslim olmayı kabul etmemesi için Halkın tüm fertlerinin dışarıda öldürülürken kendisini son yolculuğa hazırlamak için uğraşlar vermektedir. İntihar etmeye bir kaç saat kala Eva Braun ile evlenmiş ve cesetleri de düşmanların ellerine geçmemesi içi yakılmak zorunda bırakılmış olan Hitler, senelerce kendisine sadık bir şekilde hizmet etmiş olan ve Berlin'in düşerken ölüm ile yaşam arasındaki seçimlerini anlatmaktadır. Sitemizden Çöküş izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 156
 • IMDb 7.8
Renegades
İncele
Renegades
Türkçe Dublaj
Deniz komandolarının bulunduğu bir takımı Saraybosna yakınlarında bir göl de bulunan hazinenin oradan çıkartılabilmesi için bir çalışma başlatıp oradaki tüm ekip arkadaşları ile birlikte yaptıkları keşifi ele almaktadır. Arkadaşlarına zorlu dakikalar yaşatan ve oradaki deniz komandolarının hazineyi bulup çıkartması için binbir türlü gaz vererek çalışmaya çalıştırdığı arkadaşları en sonunda kendisinden daha verimli ve azimli bir şekilde işi başarıyor. Sitemizden Renegades izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 105
 • IMDb 5.7
Bay Hiçkimse
İncele
Bay Hiçkimse
Türkçe Dublaj
2092 senesinde dünyada yaşayan ve son ölümlü olarak 117 yaşlarına gelmiş bir adam olan Nemo ölmek üzere olan genç bir çocuk olduğu sıralarda peronda bekledi aklına gelir ve tren yavaştan kalkmak üzereyken annesi ile birlikte mi yoksa babası ile mi kalmak zorunda kaldığını düşünmeden edemez. Vermesi gereken bu kararda onu sonsuz olasılıkların beklediğinden habersiz olan Nemo bir çok gezegenin ve iki ölümün kendisine geleceğinden haberdar şekilde vermesi gereken kararı oldukça zorlaştırır. Sitemizden Bay Hiçkimse izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 141
 • IMDb 7.9
55 Adım
İncele
55 Adım
Türkçe Dublaj
San Francisco da bir hastanenin psikiyatri bölümünde yatmakta olan zihinsel engelli Eleanor Riese adındaki bir kadının gerçek hayat hikayesini anlatmakta olan bu film, Eleanor'un kendisine haddinden fazla ilaç vermelerine ve bu ilaçları almasına zorlanmasına karşı çıkması ve Kaliforniya da bulunan Yüksek Mahkemeye kadar gitmiş olayın insan hakları avukatı Colette Hughes ile birlikteliğini anlatırken fırtınalı ilişkilerini ele almaktadır. Sitemizden 55 Adım izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 115
 • IMDb 8
16 Blok
İncele
16 Blok
Türkçe Dublaj
Jack Mosley hayattan o kadar sıkılmış ve bezmiştir bir durumdadır ki bunu çevresindeki herkes gözlemleyebilmektedir. Jack hiç kimsenin üstlenmek istemediği bir görevi almak zorunda kalınca, koruması altında bulunan bir tanığı karakolda yalnızca 16 blok ilerisinde olan bir mahkemeye götürebilmek zorunda kalınca başına kalan bu geveze tanığın oldukça çekilmezliğine katlanarak götürmek isterken, tanığın mahkemeye çıkmasını istemeyen mafya üyeleri tarafından gidecekleri 16 blok yol ikisine de cehennem olacaktır. Sitemizden 16 Blok izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 105
 • IMDb 6.3
Cehenneme Doğru
İncele
Cehenneme Doğru
Türkçe Dublaj
Werner Herzog tarafından çekilen bu belgeselde yanardağların üstadı Clive Oppenheimer ile birlikte dünyanın dört bir tarafından insanların ve volkanik dağların arasındaki uzantıları konu alan bu belgesel, Endonezya, Etiyopya ve Kuzey Kore gibi birbirinden farklı ülkelerde bulunan volkanik dağların görüntülerini ve buradaki yaşantılarını ve nasıl şekillendiğini anlatmaktadır. Sitemizden Cehenneme Doğru belgeseli izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 104
 • IMDb 7
Demir Gökyüzü 2
İncele
Demir Gökyüzü 2
Türkçe Altyazı
Ilk filminden hatırladığımız kadarıyla Naziler sürekli olarak Dünyayı ele geçirme planları yapmaktadır ve Dünya'yı ellerine alabilmek için her yolu denemektedirler.Ikinci seri değilse olacaklardan bir habersiz dünyada o kadar kötü olaylar olmuştur ki artık İnsanoğlu bile yaşamaktan zevk almaz hale gelmiş ve son zamanlarında ise yaşanmış olan olayların içine bir de nükleer savaşlarda kullanılan materyaller de girince dünya artık o kadar büyük zararlar görmüştür ki hem İnsanoğlu acınası bir duruma gelmiş hem de yaşamak için bir yaşam alanı kalmamıştır.Oldukça fazla insan ölmüştür ve sağ kalanlar ise yalnızca nazilerden Her ihtimale karşı ise Ay üzerinde kurmuş oldukları bir boyutu da yaşamaya başlarlar.Herkes hayatını kurtarabilmek için çırpınıp dururken yakın zamanlarda gerçekleşecek olan büyük bir savaş alameti herkes tarafından bilinmektedir.Naziler kurmuş olduğu bu üs de yaşamaya devam ederlerken yaşam şartları oldukça kötü bir durumda ve kendilerine yeni bir yaşam alanı belirlemek zorundadırlar.Hiç zaman kaybetmeden yola çıkan Naziler almış olduğu kararlardan dolayı büyük güçlerin kendilerini görebilecekleri ve tehlikede olmadıkları zannettikleri gizli bir şehir merkezine doğru yola çıkarlar ve çıktıkları bu yolda yaratıklarla karşı karşıya kalıp insanların da büyük tehlikeler altında kaldığını fark edince hayatta kalabilmek için her gün devam eden savaşlardan yanı sıra bu savaşların daha da fazla artmış olacak ve bazı yerleri sayesinde yaratıkların insanları büyük tehditler altında bile dinozor ordusu ve insanlara karşı büyük bir savaş gerçekleşeceği ben hiç şüphe yoktur. Artık Savaş kapatılır ve İnsanoğlu artık Çetin bir mücadele göstermek için durmak bilmeyecekler.Sitemizden Demir Gökyüzü 2 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
Styx
İncele
Styx
Türkçe Altyazı
Okyanusta kopan bir fırtına ile mültecilerin içerisinde bulunduğu ve batmak üzere olan teknede yalnız başına olan bir kadın, hayal tatilinin ve mülteciler ile ilgili olan büyük bir krizi nasıl kesişmekte olduğunu anlatan bu film, Cebelitarık da bulunan teknesi ile birlikte yalnız başına okyanusa açılıp Ascunsion adasına doğru yola koyulur fakat burada bertaraf olmak üzere olan bir tekne ile karşılaşır. Huzurları ve düzenleri dersiz tasasız devam eden Avrupalı insanların, hümanizme ve umuda karşı okyanus sularında yalnız ve çaresizlik ile kayboluşunu izlemekte olan Styx, olduğunca az diyaloglu ve sürprizli senaryosu ile izleyenlerine muhteşem mesajlar verecektir. Sitemizden Styx izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 94
 • IMDb 5.9
Riskli Hayat
İncele
Riskli Hayat
Türkçe Altyazı
Bir kaç suçlu insanları uzayda bulunacakları bir göreve göndermek isterler fakat bu görev insanları uzayda çoğalabilmesi ile ilgilidir. Uzay gemilerini kozmik bir fırtınaya kapılınca bertaraf olur ve çoğu insan bu fırtınadan dolayı kurtulamaz. Küçük bir kızın güneş sistemini ulaşması ile ilgili görevine sadık kalan tek kız olunca içerisine girdiği görev bilinci ile birlikte, görevini yerine getirmeden dünyaya dönmeye de hiç niyetli değildir. Sitemizden Riskli Hayat izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 113
 • IMDb 6.1
Sessizlik
İncele
Sessizlik
Türkçe Dublaj
Yeraltında yüzlerce yıldır yaşamakta olan ölümcül olan yaratıkların saldırısına uğrayan Dünyamız, yeryüzünde yeniden belirip insanları teker teker avlamaya başladığında, kurbanlarını seslerinden ayırt ederek ve yeniden kendisini tanıtarak ele geçirip dehşet saçmaya devam edecektir. Bu yaratıklardan kaçabilmek için kız ile ailesinin şehirden uzaklaşarak saklanması ve bu mücadeleye ortak olabilecekleri, daha doğrusu kendilerini koruyabilecek bir genç kız, onları bir tarikat ile tanıştırınca işler tamamen tersine döner. Sitemizden Sessizlik izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 90
Hector’un Mutluluk Arayışı
İncele
Hector’un Mutluluk Arayışı
Türkçe Dublaj
Güzel bir hayata sahip olan Hector, günlük yaşantısında bir muayenehanede psikiyatr olarak görev yapmaktadır. Dünyayı baştan sona kadar gezmiş olan Hector, mutluluğun sırlarını keşfedebilmek ve açığa çıkartabilmek için hem tüm dünyayı gezmiş hem de bu gezintisi ile mutluluğun sırlarını çözüp onu tüm hastalarına entegre etmek amacıyla kendi yaşantısını hastalarına adamış muhteşem bir doktor olan Hector bu gezintide harika bir bayan ile tanışarak hayatını farklı yönden etkileyecek adımlar atmaya başlamıştır. Sitemizden Hectorun Mutluluk Arayışı izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 114
 • IMDb 6.9
Zıtlaşma
İncele
Zıtlaşma
Türkçe Dublaj
Duncan Vizla Görünürde oldukça sıradan ben normal bir adam olarak görünse de aslında gerçekler Çok daha farklıdır. Yaşadığı dünyada oldukça tehlikeli bir suikastçı olan Black Kayzer suikast yapacağı günleri geride bırakmış ve tehlikeli bir başka dünyaya adım atmak için sakin bir yaşantı geride bırakmıştır fakat eski işvereni ile Vermiş oldukları bir emekliliğin sekteye uğramasından sonra eski patronu ile birlikte hayatta kalabilmek için şirketlerinin kendilerine tehlike yaratacağını de bazı suikastçilerin peşlerine düşeceklerini düşünmeye başlamışlardır. Duncan Tehlikeli ve hızlı bir suikastçı olduğu için suç hayatını Geride bırakıp tekrar Black Kayzer olmamak ve hayatta kalabilmek için büyük mücadeleler verecektir. Sitemizden Polar izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 118
 • IMDb 6.6
Sherlock Holmes
İncele
Sherlock Holmes
Türkçe Dublaj
Sherlock Holmes'un aldıkça sorgulandı orta Watson son macerası ile birlikte dövüş tekniklerini öğrenmeye başlamış ve efsane zekasını bir silah gibi kullanmaya başlamış Ve bu macerada ülkesini yok edebilecek olan ölümcül bir komployu ata ortaya çıkartabilmek için canla başla mücadele edecek ve Sherlock Holmes ün daha önce hiç yapılmamış bir şekilde dedektiflik efsanesinin yeniden canlandıracaktır. Sitemizden Sherlock Holmes izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 128
 • IMDb 7.1
Ölümcül Deney 5 İntikam
İncele
Ölümcül Deney 5 İntikam
Türkçe Dublaj
Umbrella şirketinin dünyaca yıkıma uğratmaya devam ettiği T virüsünün dünyanın nüfusunun et yiyen zombiler a dönüştürdüğü bir gerçekten insanları kanın son derece tehlikeli ve gizli operasyonlar ile teyzesinin kalbinde bir operasyon düzenleyerek yok edebilmesi için bir araya gelen Özel Kuvvetler kompleksin altını üstüne getirmesi ile perde arkasında kalan gerçekler ortaya çıkarmak için canla başla savaşmaktadır. Avlamaya giden Alice tokyo'dan New York'a Oradan da Washington ve Moskova'ya götürülen bir yolcu gemisi ile birlikte gerçek olduğunu düşünmediği ve her şeyi Baştan sona değiştirebilecek bir yolculuğun peşine düşmüş ve bu çıkışından sonra geri sayım başlamıştır. Sitemizden Ölümcül Deney 5 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 95
 • IMDb 5.7
Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra
İncele
Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra
Türkçe Dublaj
Dünya virüsünde etkilerinden henüz kurtulamamış ve herkesin zombiye dönüşmeye başlamış olduğu dünyada sağ kalmayı başarabilen insanlar Umbrella şirketinin Savaşı farklı boyutlara taşımış olmasından dolayı hiç beklenmedik ve eski bir arkadaşından yardım alan ALES yeni arkadaşlarıyla birlikte yeni yollar kat edebilmek için Los Angeles daki bir sığınağa gitmiş fakat şehire gittiklerinde binlerce zombi karşılarına çıkınca ölümcül bir tuzak olduğunu anlayıp felaketin tam ortasına düşmüşlerdir. Sitemizden Ölümcül Deney 4 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 97
 • IMDb 5.9
Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu
İncele
Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu
Türkçe Dublaj
Oldukça fazla tutan video oyunu serisinden uyarlanmış olan Ölümcül Deney filmi kaldığı yerden devam ederken Nevada çölünde saklanmakta olan Halis Her insan oğlunun ölümsüz olması ile tehdit edilen bir virüsü yok edebilmek için Carlos oliviera ölümcül bir virüsü yok edebilmek için hayatta kalanlarla birlikte işbirliği yapıp Umbrella şirketine kapatılmış ve tutsak edilmiştir. Biyolojik deneyler den sonra genetik olarak insan üstü güçlere sahip olan bu insanlar artık becerilerinin değişikliğe uğradığını farkına varınca dünya Artık yeni tehlikelerle karşı karşıya kalmıştır. Sitemizden Ölümcül Deney 3 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 94
 • IMDb 6.2
Ölümcül Deney 2 Kıyamet
İncele
Ölümcül Deney 2 Kıyamet
Türkçe Dublaj
Umbrella şirketinin sebep olmuş olduğu bir felaketten dolayı gizli sığınaklarından bulunan ve tüm şehri sarmaya başlayan bir virüs insanlarla dolup taşınca kahramanımız Bu şirket tarafından yapılan orta deneylerden sonra insan üstü güçlerle donatılmış ve virüsleri etkilemekte olan bir kısmı insandan oluşan bir takım mücadele ile karşı karşıya gelmiştir. Insanlar arasında Umbrella şirketinin özel takımı ve bir üyesi olan Jill Valentine Bu takıma liderlik etmiş ve donanımlı kişilerin bulunduğu takımda tüm Özel Kuvvetler çalışanları virüsü yok edebilmek için canla başla çalışmaya başlamıştır. Sitemizden Ölümcül Deney 2 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 94
 • IMDb 6.2
Ölümcül Deney 1
İncele
Ölümcül Deney 1
Türkçe Dublaj
Kendi çalışanlarına bile bilmemekte oldu oldukça gizli ve tehlikeli bir projede yönetilen bir şirketin yeraltı tesisinde T virüsü adında bir enfeksiyon ve hastalık kaçmış olup bunun üstüne bir de tesisin kontrolünü kaybeden Kızıl kraliçe ismindeki süper bilgisayar virüsünün yayılmış olmasından dolayı herkes tedirgin olmuştur.Çalışanların ne pahasına olursa olsun bu tesisten çıkması yasaklanmış ve bu virüsle bir mücadele ekibi kurulmuştur. Sitemizden Ölümcül Deney 1 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 100
 • IMDb 6.5
Karanlıklar Ülkesi
İncele
Karanlıklar Ülkesi
Türkçe Dublaj
Şehirde bulunan insanların yer altında neler olduğunu anlayabilmesi için iki farklı ırk arasında yaşanan gerilimin Yeraltındaki aristokrat Vampirler ile sokakta bulunan vampirlerin ve kurt adamların arasında bölünmüş ve yeraltı organizasyonun Gotik dünyanın dengesi haline gelebilmesi için Lycan’a aşık olması gerekmekte olduğunu anlamıştır. Kısacası vampirlerin kurt adamı sevmesi ile başlayacak olan bu savaş vampirlerin ve kurt adamların cirit atmakta olduğu bir aşk hikayesini anlatmaktadır. Sitemizden Karanlıklar Ülkesi izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 121
 • IMDb 6.7
Görevimiz Tehlike 3
İncele
Görevimiz Tehlike 3
Türkçe Dublaj
Gizli bir ajan olan Apple font beyaz perdeye geri dönmüş fakat bugüne kadar karşılaşmış olduğu en Amansız mücadeleler ile rakibine ve ekibine bugüne kadar gizli alamadığını ve takip etmek için bir silah satıcısına uğramak için Owen Davian isminde bir adama bir görev vermiş ve 60'ların sonunda ünlü dizilerden kalan Maceraları yeniden gün yüzüne çıkartabilecek ve onları Aratmayacak bir maceranın izinde güçlü bir senaryo ve macera tutkusu ile aksiyonun derinliklerinden alacaktır. Sitemizden Görevimiz Tehlike 3 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 126
 • IMDb 6.6
Görevimiz Tehlike 2
İncele
Görevimiz Tehlike 2
Türkçe Dublaj
IMF de Ajan olarak görev yapan Sean Ambrose bir Chimera Adındaki bir virüsün ele geçirmek için büyük savaşlar vermiş ve bu birisiyle antivirüsü kullanabilmek için doğru sayıda kontrol altına almak ve büyük servetler kazanabilmek için Ambrose’un Peşine düşmüş olan adam Ambrose’u Olabilmesi için eski sevgilisinin adını kullanmaya ve onu büyüleyici güzelliğinin yanında aşık olmamak için kendine hakim olmak zorunda kalmıştır. Duygusal yönlerinden dolayı aksiyonun içerisine girmek istemeyen bu adam büyük ve ağır baskıların altında kalmış kendisine verilmiş olan görevi yerine getirebilmek için büyük savaşlar verse de duygusal yönü oldukça kendisini zorlayacaktır. Sitemizden Görevimiz Tehlike 2 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 123
 • IMDb 6
Felekten Bir Gece
İncele
Felekten Bir Gece
Türkçe Dublaj
Arkadaşlarla düğününden 2 gün önce bekarlığa veda partisi verebilmek için las vegas'a giden 4 arkadaş sarhoş olup bu partinin gecesinde sabaha kadar odalarında 1 katlı tavuk ve dolapta Ağlamakta olan bir bebekle uyanmışlardır.Damat ortadan kaybolmuş ve bir gece öncesine dair hiçbir şeyi hatırlamamak da olan bu dört arkadaş ipin ucunu kaçırarak neler yaptıklarını bulmak ve nasıl bu hale geldiklerini sorgulamak için damadı bulduktan sonra Los angeles'ta tekrar geri düğüne yetişmek için koşturmaya başlarlar. Sitemizden Felekten Bir Gece izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 100
 • IMDb 7.2
12

Yabancı Dizi İzle

Dizi, film, anime izlemek için kaliteli bir site bulmak gerekir. Çünkü filmin kaliteli olmasına ek olarak aynı zamanda kaliteli bir seyir keyfi sunmalıdır. Bundan dolayı sitenin kesintisiz, güncel, çevirileri tamamlanmış, reklam sorunu olmayan bir site aranır. Sitenin üyelik zorunluluğunun olmaması da bir başka önemli durumdur. Aksi durumda film izlemek keyif vermeyecektir. Site olarak kaliteli zaman geçirmek için gereken bu özellikleri sunuyoruz. Böylece istediğiniz filmleri kategorilerimiz arasından bulabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Yabancı dizi izle şeklinde arama yapmanıza gerek kalmadan tüm dizi, film, anime gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

En İyi Yabancı Dizi İzle

Yabancı dizilerin arasına her geçen gün yenileri eklenir. Birçok dizi sektörü ve yapımcı ülke olmasından dolayı güncel olması önemlidir. Çevirilerin zamanında yapılması, bölümlerin güncel olması ve açılmasında sorun olmaması gerekir. Bu özelliklerin tamamına sitemizin yabancı dizi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Siteleri

Arama motorlarına göz attığınızda yabancı dizi izle veya buna benzer başlıkların çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Film veya dizi izlemek isterken güvenli olmayan sayfalara erişim sağlama riskiniz olabilir. Bunun için sitemizin linkine erişim sağlayarak güvenle izleyebilirsiniz. Sitemizde reklam veya virüs gibi sorunlar da yaşamazsınız.

Netflix Dizi İzle

Dünya üzerinde yayınlanan birçok dizinin telif haklarına sahip olması ve özel yapımlara imza atması ile bilinen Netflix dizilerine de erişim şansınızın olması keyif kalitenizi artıracaktır. Çünkü oldukça yüksek puanlar alan ve gündem olan yapımlar olduklarından dolayı izlemek isteyenlerin sayısı da fazladır.

Dizibox En İyi Diziler

Aynı şekilde yabancı dizi izle yazarak ulaşacağınız bilinir kaynaklardan bir tanesi de Dizibox olacaktır. Bu kanalın servis ettiği yapımlara da sitemizden güvenle, kesinti olmadan ve seçenekli şekilde erişebilirsiniz. Dublaj veya alt yazı seçeneklerimiz de mevcuttur. Ek olarak görüntü kalitesini seçmenize de izin veren bir sistemimiz bulunur.

En İyi Yabancı Dizi Siteleri 2020

Yabancı dizi izlerken siteden kategori seçmeniz ve ardından da dizi ile alakalı yorum ve içerikleri görmeniz sağlanır. Bu sayede film seçerken kolaylık sağlanmış olur. Aynı zamanda izledikten sonra siz de diğerlerine fikir vermek istediğinizde yorum yapabilirsiniz. Bu formatın kullanılması üyelerin oldukça hoşuna gider. Sitemizde de aynı şekilde yorumları okuyabilir veya yorumda bulunabilirsiniz. En iyi dizileri, en yüksek kalitede izleme durumunuz olur.

Yabancı Film İzle 2020

Yabancı diziler kadar yabancı yapım filmler de oldukça talep görür. Filmlerin yıllara, türlerine göre sınıflandırılması kolaylık sağlar. Yıllara göre belirlenen kategorilerden birçok filme erişim sağlanması söz konusu olurken, seçenekli kategorilerden de taradığınız yapımı bulma imkanınız olur. Romantik, komedi, gerilim, korku, tarih, belgesel, western gibi başlıklar tarzınıza uygun yapımları kısıtlayarak seçim şansı verir. Sitemizden film izlemek istediğinizde 2020 yapımları da dahil olmak üzere birçok kategoride yapıma erişim sağlamanız mümkün olur.

Yabancı Dizi İzle Türkçe

Altyazılı 2020 Yabancı dizi izle gibi başlıkların altında kaybolmak yerine size seçenekler sunan ve güvenilir bir siteden dizi izlemeyi seçmek daha iyi bir tercih olacaktır. Türkçe alt yazı veya dublaj seçenekleri bulunan sitemizden istediğiniz şekilde dizi izleyebilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Narcos

En popüler dizi seçeneklerini aramak ve izleyecek site bulmak oldukça zorlu bir işlem olabilir. Bunun yerine kalitesini ve içeriğini bildiğiniz bir siteden izlemeyi seçmek gerekir. Narcos gibi güncel ve en çok izlenenler listesinde yer alan bir diziyi bile sitemizden kesilme olmadan keyifle izleyebilirsiniz.

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır.