Avusturalya
Mısır Tanrıları
İncele
Mısır Tanrıları
Türkçe Dublaj
Kötü kalpli ve karanlıkların tanrısı olarak bilinen Set, Mısır ülkelerinin tahtlarını gasp edip daha sonra barış içinde yaşamakta olan ülkeleri kaosa ve yıkımlara sürüklemiş ve barbar olan liderlerine karşı çıkmakta zorlanan halk genç bir hırsız olan Bek'in elinde olan sevgilisini de kurtarabilmek ve dünyayı huzur,barış ve refah ortamına kavuşturmak için gelmiştir. Sitemizden Mısır Tanrıları izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 127
 • IMDb 5.4
Hotel Mumbai
İncele
Hotel Mumbai
Türkçe Dublaj
Uzun bir süredir işsiz gezen Arjun, evde yaşayan ailesinin geçimini sağlayabilmek için şehirdeki en ünlü otellerden biri olan Taj Mahal de garsonluk yapmak için işe girmiş ve sabahın erken saatlerinde işine giden Arjun, şef Hemant Oberoi yönetiminde otelde bulunan tüm konuklar için hazırlık yapıp terör saldırısı ile otelde çalışan tüm konukların keyifli vakitlerini tam bir kabusa çevirmiş ve otelde bulunan her yeri havaya uçurunca herkes korku ve telaş içinde otele doluşmuş fakat oteldeki herkesin ve teröristlerin insanların arasına karışmasından sonra teröristlerin kaçma şansı varken bile hayatlarını riske atıp kendi ırklarından ve inançlarından olan herkesten vazgeçip canlarını kurtarma derdine girişmişlerdir. Sitemizden Hotel Mumbai izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 125
 • IMDb 7.8
Ben Bir Anneyim
İncele
Ben Bir Anneyim
Türkçe Dublaj
Genç bir kız ortadan kaybolduktan sonra dünyayı tekrar canlandırabilmek için yapılmış olan bir robot ismi Anne tarafından yeraltına konulmuştur fakat sebebi açıklanmamış bir yabancı tarafından endişe edilebilecek bir haber verilip, benzersiz bir tehdit ile karşı karşıya kalmıştır. Sitemizden Ben Bir Anneyim izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 114
 • IMDb 6.6
2:22
İncele
2:22
Türkçe Dublaj
New York da havayollarında uçakların gidiş güzergahlarını kontrol etmekle görevli olan bir memur olarak görev yapan Dylan Branson, takım arkadaşları ile birlikte bir kurum tarafından uzman olarak yetiştirilmiş ve işinde çok saygı gören biridir. New York da hava trafiğini yönlendirirken, 11 Eylül den sonra şehirin güvenliğinin arttırılması konusunda büyük başarılar elde etmiş ve bir öğleden sonra saat 2:22 de yaşanmış bir olay ile her şey alt üst olmuştur. Dylan bir kaç saniyelik bir olay ile birlikte iki uçağın çarpışmasına sebebiyet vermiş ve görevinden uzaklaştırılmasına sebep olmuştur. Sitemizden 2:22 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 98
 • IMDb 5.8
Storm Boy
İncele
Storm Boy
Türkçe Dublaj
Colin Thiele Avustralya halkının yakından bildiği bir masalı farklı bir şekilde anlatan bu film, hem bir dede hem de bir iş adamı olan bir adamın geçmişinde hiç kimseye anlatamadığı görüntüleri ile ilgili görmüş olduğu ve uzun süredir unutmuş olduğu çocukluğunu yeniden hatırlamasını gerektirdiği sıralarda, torunu ile babasının uzakta bulunan bir kıyı kasabasından uzun süredir pelikan ailesinden nasıl kurtulabileceğini ve ona nasıl baktığını anlatmasıyla başlamıştır. Sitemizden Storm Boy izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 99
 • IMDb 8
Aquaman
İncele
Aquaman
Türkçe Altyazı
Babasından sürekli eziyet görmüş olan Arthur Curry Atlantis de su altı krallığının tek varisi olduğunu öğrenmiş ve artık suyun altında yaşamakta olan halkına iyi bir lider olabilmek ve dünyadaki farklı bir süper kahraman olabilmek için mükemmel bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır. Sitemizden Aquaman izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 140
Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu
İncele
Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu
Türkçe Dublaj
Oldukça fazla tutan video oyunu serisinden uyarlanmış olan Ölümcül Deney filmi kaldığı yerden devam ederken Nevada çölünde saklanmakta olan Halis Her insan oğlunun ölümsüz olması ile tehdit edilen bir virüsü yok edebilmek için Carlos oliviera ölümcül bir virüsü yok edebilmek için hayatta kalanlarla birlikte işbirliği yapıp Umbrella şirketine kapatılmış ve tutsak edilmiştir. Biyolojik deneyler den sonra genetik olarak insan üstü güçlere sahip olan bu insanlar artık becerilerinin değişikliğe uğradığını farkına varınca dünya Artık yeni tehlikelerle karşı karşıya kalmıştır. Sitemizden Ölümcül Deney 3 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 94
 • IMDb 6.2
Çin Seddi
İncele
Çin Seddi
Türkçe Dublaj
Uzak Asya'da bulunan ve Barut olup Avrupa'ya geri gidebilmek için kervanından önce bir çetenin bilmedikleri bir canavar saldırısına uğrayınca hayatta kalan ikili daha sonra Çinli askerler tarafından yakalanıp burada karşılaşmış oldukları canavarın çok daha güçlü olduğunu ve akıllı bir yaratığa ait olduğunu farkettik derinden Sonra aradan 60 yıl geçip Çin seddine saldırma Planı yapıp burada hiç beklemedikleri bir saldırıdan sonra canavarın birini kılıcıyla koparmaya ve diğer elimde de çekmeyi başarmış olan William Hem savunma yapabilmek hem de oraya gitmenin asıl amacı barutu ele geçirmektir. Sitemizden Çin Seddi izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 103
 • IMDb 5.8
Siyah Giyen Kadınlar
İncele
Siyah Giyen Kadınlar
Türkçe Altyazı
Madeleine St John Isimli yazarın kendisiyle aynı ismi taşımakta olan ve en çok satan romanından sinema perdelerine uyarlanmış olan bu film yani siyah giyen kadınlar 1959 lu yılların Sidneyin de geçmektedir.Mağazada çalışmakta olan birkaç kadının kendi hayatlarını ve yaşantılarını renklendirebilmek için Oldukça enteresan ve entrikalar ile dolup olaylar ile haşır neşir olmalarından ve bu olaylar sonucunda yaptıkları bazı garip şeylerin kendilerine ve çevrelerine farklı ve değişik olaylar silsilesi yaratması sonucunda olayların artık çok daha farklı yerlere gitmesi ve bunlarla baş edemeyecek konuma gelmelerinden dolayı başlarına gelen enteresan hikayeyi anlatmaktadır.Sitemizden Siyah Giyen Kadınlar izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
 • 109
 • IMDb 6.6
Orman
İncele
Orman
Türkçe Dublaj
Gezgin Yossi Ghinsbergin kendi yaşam hikayesinden yola çıkılarak çekilmiş olan Jungle gerçek bir hayatta kalma öyküsü anlatmakta. 80lerin ilk yıllarında, o sıralar 22 yaşında olan İsrailli seyyah Yossi, İsviçreli öğretmen Marcus ve Amerikalı fotoğraf sanatçısı Kevin, Bolivyanın La Paz kentine doğru yola çıkarlar. Meraklı gezginler bu yolculuğun hayatlarının en heyecanlı serüveni olacağından emindirler. Amazonun derinliklerine giden yolda rehberleri, Bolivyada yeni tanıştıkları Avusturyalı Karl Ruprechterdir. Hayatlarının macerası olarak çıktıkları yolculuk, hayatlarını karartacaktır.
 • 115
 • IMDb 6.1
Açık Deniz 3 : Kafes Dalışı
İncele
Açık Deniz 3 : Kafes Dalışı
Türkçe Dublaj
Açık Deniz 3: Kafes Dalışı, ekstrem bir reality programının seçmelerine katılmak amacıyla yaptıkları kafes dalışını kayda alan bir grup gencin hikâyesini anlatıyor. Yarışmada başarılı olacaklarını ispatlamak isteyen gençler, Avustralyada yapılan son derece ekstrem bir aktiviteye katılarak kendilerini filme almaya karar verir: Köpek balığı gözlemlemek için kafes dalışı. Bu kararları kısa bir süre sonra onları büyük beyaz köpek balıklarının hüküm sürdüğü sularda mahsur bırakır. Program için çektikleri video ise onların ölüm kalım savaşının seyir defteri olacaktır.
 • 80
 • IMDb 4.4
Mad Max Öfkeli yollar izle
İncele
Mad Max Öfkeli yollar izle
Türkçe Dublaj
Çalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.
 • 120
 • IMDb 7.4

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle