Vincent Regan

 1. Truva
  Tüm Bilgiler
  Truva Dram, Macera 
  Türkçe Dublaj
  Insanlık tarihinin savaşlarla dolu olduğu ve kiminin güç işin kiminin ise onun için bazılarında Zafer için savaşmak ne oldu bazılarının ise başka için savaşmaya göze almış olduğu eski Yunan'da Per Truva prensi Paris ve Sparta kraliçesi Helena arasında yaşanmakta olan bir aşkı ve bu iki kabilenin savaşa sürükleyen işini ve Paris'in selena'ya baştan çıkartma sından sonra Kralı oldukça kızdırmıştır.İntikam alabilmek için Helena Ya durmadan geri getirmek zorunda kalan ve kardeşinin Kralı ile birlikte kendisine desteklemesini yılan kabilesinin birleşmesiyle torbaya açmış olduğu savaşta kardeşinin desteklemesinin asıl sebeplerinden biri ise onurunu temizlemek değil Tam aksine truvayı ele geçirmek iken Ege Denizinin kontrol altına alınmış olması truvavayı daha kolay kazanabilme şansı yaratmıştır.Tarihler boyunca torbanın duvarlarını aşamamış olan Kral ve güçlü Prens Hector şehrinin ele geçirilmesi için uzun bir kuşatma hazırlıkları yapmaya başlamıştır. Sitemizden Truva izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2004
  • ABD,Malta,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 7
  300 Spartalı
  Tüm Bilgiler
  300 Spartalı Aksiyon, Macera 
  Türkçe Dublaj
  Xerxes adındaki Pers Kralı zaferler kazanmaya alışmış olan ve oldukça güçlü ordusunu tekrar kendinden emin bir şekilde Yunan krallıkları üzerinden gönderip ne şekilde daha güçlü bir ordu ile Karşı karşıya olduğunun bilincinde olan Sparta Kralı savaşmayan askerleri ikna edememiş olsa da yaklaşık kendinden emin ve güçlü olan 300 askerin bir araya toplayarak persler ile savaşmak için yola çıkar. Çocukluklarından beri bu zamana kadar savaşçı olarak yetişmiş olan bu 300 asker yaşamlarındaki en büyük mücadelelerini verecek ve ölüm kendilerine kaçınılmaz olacaktır. Sitemizden 300 Spartalı izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2007
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  Pamuk Prenses ve Avcı
  Tüm Bilgiler
  Pamuk Prenses ve Avcı Aksiyon, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Kötü kalpli kraliçe (Charlize Theron) sonsuz güç için yeryüzünde kendisinden daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prensesi (Kristen Stewart) ortadan kaldırmak için yetenekli avcıyı (Chris Hemsworth) zorla görevlendirir. Fakat Pamuk Prensesin insanlığı karanlıktan kurtaracak güce ve seçilmişliğe haiz olduğunun farkında değildir. Kendisini öldürmeyen Avcıdan savaş sanatı eğitimi alan prenses şimdi halkını karanlıktan kurtarmak için mücadele eder.
  • 2012
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.9

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle