Michelle Monaghan

 1. Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar
  Tüm Bilgiler
  Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar 2018 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Tom Cruise'un filmlerinde dublaj kullanmadığı herkes tarafından bilinmektedir. Çekmiş olduğu filmlerin herkes tarafından gerçekçi olduğunun anlaşılması ve görülebilmesi için Tom bir binadan diğer binaya atlama sahnesinde bacağını kırmış ve talihsiz bir kaza geçirmiştir. Tom Bu kez sahnelerini o kadar özenle ve aksiyonlu bir şekilde çekmiştir ki izleyenlerini söylemeyi başarmış ve Heyecan ve aksiyon dolu filminde zamana karşı göstermiş olduğu büyük mücadeleyi ekibine de dahil etmiştir. Akıl almaz derecede kaliteli senaryosu ve görsel efektleriyle muhteşem bir ajanlık ve macera hikayesi ile Görevimiz Tehlike 6 filmi izleyicilerine hoş vakit geçirmeyi hedeflemiş ve bunu başarmıştır.Sitemizden Görevimiz Tehlike 6 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD,China,France,Norway
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  Görevimiz Tehlike 4 – Hayalet Protokol
  Tüm Bilgiler
  Görevimiz Tehlike 4 – Hayalet Protokol 2011 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Görevimiz Tehlike Serisinin 4 filminde bu kez Ethan Hunt maceralarının kalmış olduğu yerden devam etmesi ve Kremlin Sarayı'nın havaya uçur olmuş olmasından dolayı Rusya'da bir hayalet tekrar etkinleştirme bilmek ve olayın tüm sorunlarını bulabilmek için ekibe dahil olup bu işte sorumlu olan kim var kim Yoksa herkesi amirlerine kadar sorgulayacak ve yardımlar olarak ortaya çıkarmak için hayatta ölüm kalım savaşı verip büyük bir maceraya katılacaktır. Sitemizden Görevimiz Tehlike 4 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • ABD,Czech Republic,United Arab Emirates
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  Görevimiz Tehlike 3
  Tüm Bilgiler
  Görevimiz Tehlike 3 Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Gizli bir ajan olan Apple font beyaz perdeye geri dönmüş fakat bugüne kadar karşılaşmış olduğu en Amansız mücadeleler ile rakibine ve ekibine bugüne kadar gizli alamadığını ve takip etmek için bir silah satıcısına uğramak için Owen Davian isminde bir adama bir görev vermiş ve 60'ların sonunda ünlü dizilerden kalan Maceraları yeniden gün yüzüne çıkartabilecek ve onları Aratmayacak bir maceranın izinde güçlü bir senaryo ve macera tutkusu ile aksiyonun derinliklerinden alacaktır. Sitemizden Görevimiz Tehlike 3 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2006
  • ABD,China,Germany
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  Görevimiz Tehlike 4 – Hayalet Protokol
  Tüm Bilgiler
  Görevimiz Tehlike 4 – Hayalet Protokol Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Serinin 4. filmi Ghost Protocol'da, Ethan Hunt'ın maceraları kaldığı yerden devam ediyor.Kremlin Sarayı havaya uçurulmuş ve Rusya "Hayalet Protokolünü" etkinleştirmiştir. Olayın sorumluluğu birileri tarafından Hunt ve ekibine mal edilmiş bu işten sorumlu tutulmaktadır. Hunt, amirinden de yardım alarak işin arkasında olanları ortaya çıkarmak için özel bir ekip kurar. Aynı zamanda hayatta kalabilmek için amansız bir mücadele içerisine girecektir.
  • 2011
  • ABD,Czech Republic,United Arab Emirates
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  Görevimiz Tehlike 3
  Tüm Bilgiler
  Görevimiz Tehlike 3 Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Gizli ajan Ethan Hunt beyazperdeye geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen Davian’a karşı zor bir göreve soyunuyor.60’ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Görevimiz Tehlike’nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğunu J.J. Abrams devam aldı.Lost ve Alias dizilerini yaratarak TV dünyasında büyük sükse yapan, kendine has ciddi sayıda bir hayran kitlesine sahip Abrams’ın beyazperdeye attığı bu dev adımı heyecanla karşılamamak mümkün değil.Üstüne üstlük genç yönetmen arkasına Tom Cruise gibi bir starla, Capote’yle, uzun yıllardır hak ettiği Oscar’a kavuşan Philip Seymour Hoffman’ı da almış durumda.
  • 2006
  • ABD,China,Germany
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  Constantine
  Tüm Bilgiler
  Constantine Aksiyon, Fantastik 
  Türkçe Dublaj
  Los Angeleslı özel dedektif John Constantinein doğaüstü olaylardaki başarısı yadsınamaz. Bu başarısının, kelimenin tam anlamıyla, Cehenneme gitmiş ve geri dönmüş olmasıyla yakından ilgisi vardır. Eliyle tutup gözüyle görmediği hiç bir şeye inanmayan polis memuru Angela Dodson, ikiz kızkardeşi esrarengiz bir şekilde intihar edince, Constantinele işbirliği yapmak zorunda kalır.İkili cenennem yaratıkları ve iblisleri alt edip, Los Angelesın karanlık sokaklarında yollarını bulmak için birlikte savaş verirler.
  • 2005
  • ABD,Germany
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  Görevimiz Tehlike Yansımalar
  Tüm Bilgiler
  Görevimiz Tehlike Yansımalar 2018 Filmleri, Aksiyon 
  Multi Dil
  Serinin 6. filminde, Ethan Hunt (Tom Cruise) ve IMF (İmkansız Görev Gücü) ekibi, bir görevin yanlış gitmesinden sonra bazı müttefiklerinin de desteğiyle zamana karşı yarışmak zorundadır.
  • 2018
  • ABD,China,France,Norway
  • 1080P
  • IMDb 7.3

Yabancı Dizi İzle

Dizi, film, anime izlemek için kaliteli bir site bulmak gerekir. Çünkü filmin kaliteli olmasına ek olarak aynı zamanda kaliteli bir seyir keyfi sunmalıdır. Bundan dolayı sitenin kesintisiz, güncel, çevirileri tamamlanmış, reklam sorunu olmayan bir site aranır. Sitenin üyelik zorunluluğunun olmaması da bir başka önemli durumdur. Aksi durumda film izlemek keyif vermeyecektir. Site olarak kaliteli zaman geçirmek için gereken bu özellikleri sunuyoruz. Böylece istediğiniz filmleri kategorilerimiz arasından bulabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Yabancı dizi izle şeklinde arama yapmanıza gerek kalmadan tüm dizi, film, anime gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

En İyi Yabancı Dizi İzle

Yabancı dizilerin arasına her geçen gün yenileri eklenir. Birçok dizi sektörü ve yapımcı ülke olmasından dolayı güncel olması önemlidir. Çevirilerin zamanında yapılması, bölümlerin güncel olması ve açılmasında sorun olmaması gerekir. Bu özelliklerin tamamına sitemizin yabancı dizi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Siteleri

Arama motorlarına göz attığınızda yabancı dizi izle veya buna benzer başlıkların çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Film veya dizi izlemek isterken güvenli olmayan sayfalara erişim sağlama riskiniz olabilir. Bunun için sitemizin linkine erişim sağlayarak güvenle izleyebilirsiniz. Sitemizde reklam veya virüs gibi sorunlar da yaşamazsınız.

Netflix Dizi İzle

Dünya üzerinde yayınlanan birçok dizinin telif haklarına sahip olması ve özel yapımlara imza atması ile bilinen Netflix dizilerine de erişim şansınızın olması keyif kalitenizi artıracaktır. Çünkü oldukça yüksek puanlar alan ve gündem olan yapımlar olduklarından dolayı izlemek isteyenlerin sayısı da fazladır.

Dizibox En İyi Diziler

Aynı şekilde yabancı dizi izle yazarak ulaşacağınız bilinir kaynaklardan bir tanesi de Dizibox olacaktır. Bu kanalın servis ettiği yapımlara da sitemizden güvenle, kesinti olmadan ve seçenekli şekilde erişebilirsiniz. Dublaj veya alt yazı seçeneklerimiz de mevcuttur. Ek olarak görüntü kalitesini seçmenize de izin veren bir sistemimiz bulunur.

En İyi Yabancı Dizi Siteleri 2020

Yabancı dizi izlerken siteden kategori seçmeniz ve ardından da dizi ile alakalı yorum ve içerikleri görmeniz sağlanır. Bu sayede film seçerken kolaylık sağlanmış olur. Aynı zamanda izledikten sonra siz de diğerlerine fikir vermek istediğinizde yorum yapabilirsiniz. Bu formatın kullanılması üyelerin oldukça hoşuna gider. Sitemizde de aynı şekilde yorumları okuyabilir veya yorumda bulunabilirsiniz. En iyi dizileri, en yüksek kalitede izleme durumunuz olur.

Yabancı Film İzle 2020

Yabancı diziler kadar yabancı yapım filmler de oldukça talep görür. Filmlerin yıllara, türlerine göre sınıflandırılması kolaylık sağlar. Yıllara göre belirlenen kategorilerden birçok filme erişim sağlanması söz konusu olurken, seçenekli kategorilerden de taradığınız yapımı bulma imkanınız olur. Romantik, komedi, gerilim, korku, tarih, belgesel, western gibi başlıklar tarzınıza uygun yapımları kısıtlayarak seçim şansı verir. Sitemizden film izlemek istediğinizde 2020 yapımları da dahil olmak üzere birçok kategoride yapıma erişim sağlamanız mümkün olur.

Yabancı Dizi İzle Türkçe

Altyazılı 2020 Yabancı dizi izle gibi başlıkların altında kaybolmak yerine size seçenekler sunan ve güvenilir bir siteden dizi izlemeyi seçmek daha iyi bir tercih olacaktır. Türkçe alt yazı veya dublaj seçenekleri bulunan sitemizden istediğiniz şekilde dizi izleyebilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Narcos

En popüler dizi seçeneklerini aramak ve izleyecek site bulmak oldukça zorlu bir işlem olabilir. Bunun yerine kalitesini ve içeriğini bildiğiniz bir siteden izlemeyi seçmek gerekir. Narcos gibi güncel ve en çok izlenenler listesinde yer alan bir diziyi bile sitemizden kesilme olmadan keyifle izleyebilirsiniz.

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır.