Gal Gadot

 1. Oyun Bozan Ralph 2 Animasyon – Ralph Breaks The Internet Türkçe Dublaj 720P
  Tüm Bilgiler
  Oyun Bozan Ralph 2 Animasyon – Ralph Breaks The Internet Türkçe Dublaj 720P 2017 Filmleri, 2018 Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Oyun Bozan Ralph 2 Animasyon Ralph Breaks The Internet filmi 2018Son maceralarının üzerinden altı yıl geçtikten sonra, Ralph ve arkadaşları bölgelerinde internet için takılan bir parçanın arızalanması sonucu onu onarmak için o parçanın peşine düşerler. Bu parçayı bulup onarmak onlar için pek kolay olmayacaktır. Herkese iyi seyirler dileriz.Oyun Bozan Ralph 2 Animasyon Ralph Breaks The Internet Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  • 2018
  • USD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  Batman ve Superman: Adaletin Şafağı
  Tüm Bilgiler
  Batman ve Superman: Adaletin Şafağı 2016 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Beraberinde getirmiş olduğu umutlar ile Dünyaya ve çevresindeki herkese tanrıymış gibi görünen Superman, kendisinin sebep olmuş olduğu savaşlara ve yıkımlara insanlığın tehditlerinin sebebi olduğundan dolayı, gerçekte nasıl kahramanlara ihtiyaç duyulmuş olduklarından dolayı dünyası için bir karar verebilmek ve süper kahramanların insanlık ve Gotham için hem koruyucu rolü üstlenmek hem de Batman'e karşı bir mücadele vermek zorunda kalacaktır. Sitemizden Batman ve Superman Adaletin Şafağı izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  Lego Filmi 2
  Tüm Bilgiler
  Lego Filmi 2 2019 Filmleri, Aile 
  Türkçe Dublaj
  Daha önceki filminde dünyayı kurtarabilmek için görevlendirilmiş olan Emmet elindeki büyük fırsatlar ile harekete geçmek için 10 ay beklemiş olsa da artık legolar dünya için büyük bir tehdit oluşturmuş ve Emmet bu durumu öğrendikten sonra operasyona başlamak için kendisine gelen onayı görüp büyük bir savaşın içerisinde uğraşıp durmaktadır. Bazı yanlış anlaşılmalar dan sonra karşı karşıya kalmış olduğu bazı durumların içerisinden çıkabilme ye uğraşan ve bu sıralarda kendi takımını kurduğu için büyük savaşa hazırlık etmiş olan emmet evrendeki bazı şeyleri düzeltebilmek için yeni seri de şehrin bozuk düzeninin eski haline döndürme bilmesi için legoların İstilası altında kalmış ve tamir edilebilmesi çok zor olan ve ortaya çıkmış olan yeni Düşmanların bu Evrendeki her şeyi yok edebilmesini engelleyebilmek için uzay gemisi ile dünyaya gelmiş ve tehlikeleri düzeltebilmek için çalışan kahramanları 11 toplayıp onları robotların en büyük belasından kurtarabilmek için dağılan evreni tekrar düzeltmeye çalışacaktır.Sitemizden Lego Filmi 2 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  Wonder Woman
  Tüm Bilgiler
  Wonder Woman 2017 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Savaşçı ve Amazon kadınların Diyarında yaşamakta olan bir kadın hiç erkek görmeden Büyümüş ve Yenilmez bir savaşçı olmak için eğitilmiş olan Amazon prensesi Diana yani diğer ismi ile Wonder Woman Günlerden bir gün İngiliz ajanı olan Steve Trevor bir kaza geçirmiş ve dış dünya ile ilk en büyük çatışmasının başlatmıştır. Diana evini terk etmiş ve kıyılara kadar gelmiş olan bu tehdide engelleyebilmek için yola çıkmış ve Tüm savaşları durdurabilmek için harekete geçmiş ve büyük tehlikelere göğüs germeye başlamıştır. Bir taraftan da sahip olmuş olduğu diğer güçlerini keşfedip onu gerçekten bekleyen asıl kaderine kavuşacaktır. Sitemizden Wonder Woman izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  Ralph ve İnternet
  Tüm Bilgiler
  Ralph ve İnternet 2018 Filmleri, Aile 
  Türkçe Dublaj
  Oyun alanındaki turbonun intikamını alabilmesi için aradan geçen 6 seneden sonra Sugar Rush adındaki oyunu tekrar Bir tehlike altına girmiş olması ve oyununun bozulmuş olmasından dolayı tekrar çalışmalara başlayan ve son 1 parça ihtiyacı kalan Ralph ve Vanellope Oyunlarını kurtarabilmek için oyun salonunda bir internet aracılığıyla girmek zorunda kalınca son parçayı bulabilmek için büyük mücadeleler verecek ve yeniden eski harika günlerine kavuşmak için büyük emekler sarf edecektir. Sitemizden Ralph ve İnternet izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.4
  Hızlı ve Öfkeli 4
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 4 Aksiyon, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlamış ve ülkede Kaçak yaşayan eski bir dolandırıcı olan Toretto Ajan Brian ile birlikte aralarında eski bir husumet yeniden ortaya çıkmış fakat ortak düşmanlarından dolayı ikisi birlikte mücadele etmek zorunda kalmışlardır. Aralarında bir Güven problemi ve sorumluluk açtıktan sonra ortak düşmanlarını saf dışı bırakmak için başka Yolları'nın olmadığını düşünen bu ikili Omuz Omuza vererek giriştikleri ve intikam almak için buldukları mükemmel planlarını devreye sokmak için direksiyon başına geçmiş ve limitlerin dışına çıkarak oldukça heyecanlı ve maceralı bir serüvene katılmışlardır.
  • 2009
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  Hızlı ve Öfkeli 7
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 7 2015 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Hızlı ve Öfkeli serisi takımını toplayıp Bu kez İngiltere'den gelmekte olan bir ekipten intikam alma planı yapmakta ve bu klandan habersiz olan bazılarının hesabını tutmaktadır. Shaw kardeşi olan Owen’in Hesabını sorabilmek ve onu yaralamış olanların karşısında çıkabilmek için Peki beni tuvalette evine havaya uçurup sonra da Dom Bir devlet ajanından yardım istedikten sonra ekibin Bu kez yeniden bir araya gelip harekete geçmesi Amerika Birleşik Devletleri hükümeti için yaptırılmış olan bir takip cihazı ile düşmanlarının takip edilerek peşlerine takılmalar ve büyük bir kovalamaca ya başlamalarından dolayı maceranın tam ortasında çalışacaklardır. Sitemizden Hızlı ve Öfkeli 7 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  12

Yabancı Dizi İzle

Dizi, film, anime izlemek için kaliteli bir site bulmak gerekir. Çünkü filmin kaliteli olmasına ek olarak aynı zamanda kaliteli bir seyir keyfi sunmalıdır. Bundan dolayı sitenin kesintisiz, güncel, çevirileri tamamlanmış, reklam sorunu olmayan bir site aranır. Sitenin üyelik zorunluluğunun olmaması da bir başka önemli durumdur. Aksi durumda film izlemek keyif vermeyecektir. Site olarak kaliteli zaman geçirmek için gereken bu özellikleri sunuyoruz. Böylece istediğiniz filmleri kategorilerimiz arasından bulabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Yabancı dizi izle şeklinde arama yapmanıza gerek kalmadan tüm dizi, film, anime gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

En İyi Yabancı Dizi İzle

Yabancı dizilerin arasına her geçen gün yenileri eklenir. Birçok dizi sektörü ve yapımcı ülke olmasından dolayı güncel olması önemlidir. Çevirilerin zamanında yapılması, bölümlerin güncel olması ve açılmasında sorun olmaması gerekir. Bu özelliklerin tamamına sitemizin yabancı dizi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Siteleri

Arama motorlarına göz attığınızda yabancı dizi izle veya buna benzer başlıkların çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Film veya dizi izlemek isterken güvenli olmayan sayfalara erişim sağlama riskiniz olabilir. Bunun için sitemizin linkine erişim sağlayarak güvenle izleyebilirsiniz. Sitemizde reklam veya virüs gibi sorunlar da yaşamazsınız.

Netflix Dizi İzle

Dünya üzerinde yayınlanan birçok dizinin telif haklarına sahip olması ve özel yapımlara imza atması ile bilinen Netflix dizilerine de erişim şansınızın olması keyif kalitenizi artıracaktır. Çünkü oldukça yüksek puanlar alan ve gündem olan yapımlar olduklarından dolayı izlemek isteyenlerin sayısı da fazladır.

Dizibox En İyi Diziler

Aynı şekilde yabancı dizi izle yazarak ulaşacağınız bilinir kaynaklardan bir tanesi de Dizibox olacaktır. Bu kanalın servis ettiği yapımlara da sitemizden güvenle, kesinti olmadan ve seçenekli şekilde erişebilirsiniz. Dublaj veya alt yazı seçeneklerimiz de mevcuttur. Ek olarak görüntü kalitesini seçmenize de izin veren bir sistemimiz bulunur.

En İyi Yabancı Dizi Siteleri 2021

Yabancı dizi izlerken siteden kategori seçmeniz ve ardından da dizi ile alakalı yorum ve içerikleri görmeniz sağlanır. Bu sayede film seçerken kolaylık sağlanmış olur. Aynı zamanda izledikten sonra siz de diğerlerine fikir vermek istediğinizde yorum yapabilirsiniz. Bu formatın kullanılması üyelerin oldukça hoşuna gider. Sitemizde de aynı şekilde yorumları okuyabilir veya yorumda bulunabilirsiniz. En iyi dizileri, en yüksek kalitede izleme durumunuz olur.

Yabancı Film İzle 2021

Yabancı diziler kadar yabancı yapım filmler de oldukça talep görür. Filmlerin yıllara, türlerine göre sınıflandırılması kolaylık sağlar. Yıllara göre belirlenen kategorilerden birçok filme erişim sağlanması söz konusu olurken, seçenekli kategorilerden de taradığınız yapımı bulma imkanınız olur. Romantik, komedi, gerilim, korku, tarih, belgesel, western gibi başlıklar tarzınıza uygun yapımları kısıtlayarak seçim şansı verir. Sitemizden film izlemek istediğinizde 2021 yapımları da dahil olmak üzere birçok kategoride yapıma erişim sağlamanız mümkün olur.

Yabancı Dizi İzle Türkçe

Altyazılı 2021 Yabancı dizi izle gibi başlıkların altında kaybolmak yerine size seçenekler sunan ve güvenilir bir siteden dizi izlemeyi seçmek daha iyi bir tercih olacaktır. Türkçe alt yazı veya dublaj seçenekleri bulunan sitemizden istediğiniz şekilde dizi izleyebilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Narcos

En popüler dizi seçeneklerini aramak ve izleyecek site bulmak oldukça zorlu bir işlem olabilir. Bunun yerine kalitesini ve içeriğini bildiğiniz bir siteden izlemeyi seçmek gerekir. Narcos gibi güncel ve en çok izlenenler listesinde yer alan bir diziyi bile sitemizden kesilme olmadan keyifle izleyebilirsiniz.

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır.