Evan Jones

 1. Galaksinin Koruyucuları 2
  Tüm Bilgiler
  Galaksinin Koruyucuları 2 2017 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Galaksinin Koruyucuları 2 ekibi bu kez uzaydaki uzak yerlere yolculuk etmeye başlıyorlar ve bir taraftan da galaksilerini koruyabilmek için bu kez oldukça farklı ve enteresan maceralara girişiyorlar. Çalınan küreyi koruyabilme görevi galaksinin koruyucu beşlisine verilmişti fakat bu kez küreyi korumaktan daha fazla ve farklı görevler ekibin üzerine biniyor ve koruyucular bu kez aileleri haline gelmiş olan ekip arkadaşlarını da düşmandan korumak ve kurtarmak için savaşmak için Starlord ve Peter Quill in esrarengiz geçmişine ve sırlar dolu hikayelerinin çözülmeye başlaması ile kaldığı yerden devam ediyor. Sitemizden Galaksinin Koruyucuları 2 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.7
  Hotel Artemis
  Tüm Bilgiler
  Hotel Artemis 2018 Filmleri, Aksiyon 
  Multi Dil
  Hemşire olarak bilinen için Jean Tomas gündüzleri yapmakta olduğu yasal mesleği ile uğraşırken bir taraftan da Los angeles'ın en tehlikeli suçlularından biri olarak bilinen bir gizli hastaneyi yönetme işinde çalışmaktadır.Hem sözleri hem silah kaçakçıları hem de Hırsızlar ve serserilerin hizmet alabildiği bu hastane son teknoloji cihazlar ile doldurulmuş bir hastaneye gelmekte olan tüm hastalar için üç boyutlu yazıcılar ile karaciğer daha iyi tasarlanabilmektedir. Hastaların vücuduna nanorobotlar koyularak hastaları iyileştirir ile bilmekte ve Los angeles'ta tehlikeli bir isyan çıkıp hastanede işlerin karışması ile birlikte Orion ismindeki bir hastaya niye Kara'nın barışçıl olmayan hastanelerindeki gerilimin tırmanması ondan dolayı acil serviste kendi hayatını kurtaran bilmeleri için teklifte bulunmuş Fakat bu teklifi reddedildiğinde dolayı şehirdeki sıçanların artık kendilerini güvende hissedebilmeniz için sığınacakları tek yer bu hastane kalmıştır.Sitemizden Hotel Artemis izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 5.9

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle