Dwayne Johnson

 1. Red Notice Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izle
  Tüm Bilgiler
  Red Notice Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izle 2021 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Red Notice 2021 İzleRed Notice izle, Red Notice full izle, Red Notice türkçe dublaj izle, Red Notice altyazılı izle, Red Notice hd izle, Red Notice 2021 izle, Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Arama yapmak için izin çıktığında, davayla FBI'ın en iyi profil uzmanı John Hartley (Dwayne Johnson) ilgilenir. Bu arayışı onu, dünyanın en iyi sanat hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop'u (Gal Gadot) yakalamak için ortak olmaya zorladığı cesur bir soygunun içerisine sürükler. Olaylar silsilesi bu üçlüyü dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishaneye, dans pistine, ormana ve hepsinden en kötüsü, sürekli birbirlerinin çalıştıkları şirketlere götürür... Red Notice Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  • 2021
  • ABD
  • 720P
  • IMDb -
  Black Adam 2021 720P izle
  Tüm Bilgiler
  Black Adam 2021 720P izle 2021 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Black Adam Black Adam filmi 2021 720P olarak izlemeniz için hazırBlack Adam izle, Black Adam full izle, Black Adam türkçe dublaj izle, Black Adam altyazılı izle, Black Adam hd izle, Black Adam 2012 izle, Black Adam, nam-ı diğer Teth-Adam, 13. yüzyılın Mısır'ında doğmuştur. Büyüdüğü ve geliştiği zaman Shazam'ın elindeki gücü almak için seçilir. Black Adam'ın bu gücü ele geçirdikten sonra bilinen 7 büyük günahı serbest bırakır ve gezegeni yok etmeye çalışır. İlk Shazam filminde bu konuya yer verilmişti. Günümüz zamanında serbest kaldıktan sonra ülkesi Khandaq'a geri döner ve halkı onu hükümdar olarak kabul eder... Black Adam, Shazam!Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Black Adam -Black Adam Keyifli seyirler.
  • 2021
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb -
  Jumanji: The Next Level
  Tüm Bilgiler
  Jumanji: The Next Level Aile 
  Türkçe Dublaj
  Jumanji The Next Level Türkçe Dublaj 720P İzle Bir grup arkadaş kendilerinden birini kurtarmak için Jumanji’ye dönerler ama hiçbir şeyin umdukları gibi olmadığını keşfedeceklerdir. Oyuncular dünyanın en tehlikeli oyunundan kaçmak için, kurak çöllerden karlı dağlara bilinmeyen yerler kadar cesurca ilerleyeceklerdir. Yorumlarınızın filmzof.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Jumanji The Next Level -Keyifli seyirler.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.8
  Gökdelen
  Tüm Bilgiler
  Gökdelen Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Will Sawyer daha önceleri FBI da rehine kurtarma takımında görev yapan üst düzey bir liderdir fakat artık işi bırakıp gökdelenlerin güvenliğini değerlendirme işleri ile ilgilenmektedir. Çin de bulunan bir gökdelene verilen görevde dünyanın en uzun ve güvenlikli gökdeleni alevler içerisinde kalınca bu suçu Sawyer'ın üzerine atmışlardır. Bu olayların üstünden artık o aranan bir adamdır ve yangınların sorumlularını bulabilmek için adını temize çıkartabilecek bir kaç eylem yapmalı ve binanın içerisinde sıkışıp kalan ailesini de bu beladan kurtarmalıdır. Sitemizden Gökdelen izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.1
  Hızlı ve Öfkeli 9 Hobbs ve Shaw
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 9 Hobbs ve Shaw 2019 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Luke ile Deckard Shaw isminde iki kafadar, birbirleri ile hiç geçinemeyen ama bir o kadar da çok samimi olan iki dosttur. İnsanlığı kurtarabilmek için yeniden bir araya gelecekler ve bununla birlikte Hızlı ve Öfkeli filminin devamında gerçekleşecek olan olayları yeniden maceraya dönüştürebilmek için el ele vereceklerdir. Sitemizden Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • 1080P
  Jumanji: Vahşi Orman
  Tüm Bilgiler
  Jumanji: Vahşi Orman 2017 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Kaşiflerin mistik Bir Ormanda insanlık olmaya başladı ve takvimler 1869 yılını göstermiş olduğu Kalib ve Benjamin isminde sahip olduğu iki çocuğu Gecenin bir vakti bir sandığı gömmeye çalışmış ve sandığın içindeki şeyin aslında adaletli olduğunu kendilerine neler yapabileceği çok iyi bildikleri için kendileri başlarından def edebilmenin yollarını ararlar fakat yalnızca gömerek bu tehlikeyi kendinden uzaklaştırmak zannettiklerinden dolayı mutludurlar Ama birileri kazara bir şekilde bunu bulup çıkartırsa neler olacağını hiç bilemezler. 1869 Senin sesin de gömülmüş olan bu sandık parrish tarafından bulununca Kendisi bu sandığı koruma altına alınmış ve evde sandığın içerisinde çıkartmış olduğu oyun kutusunu açıp yanlışlıkla Başlat tuşuna basınca taşların yuvarlanması ile birlikte oyun başlamış ve geri dönülmez bir yola girmişlerdir. Sitemizden Jumanji Vahşi Orman izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  G.I. Joe: Misilleme
  Tüm Bilgiler
  G.I. Joe: Misilleme 2013 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  G.I. Joe 2012'de zorlu bir göreve geri dönmüş Bu kez ekip arkadaşları dünyayı hakimiyeti altına almaya çalıştıkları zartan ile birlikte Saltanat etkisi altına girmiş ve dünya liderlerini zorlu bir mücadeleye sürüklemişlerdir. Sadece kobra ile savaşmak zorunda kalmayın diğer varlıkları kendilerine çekmeye ve tehlikeye düşürdükleri hükümetin içerisinden tehditler ile savaşmak zorunda kalan kahramanlarımız Bu kez oldukça büyük bir ekibin parçası olduktan sonra yeniden göreve çıkacak ve tüm techizatları silahları ve mühimmatları topladıktan sonra hükümetlerinin güvenliğini tehlikeye sokmamak için tehlikeli Düşmanlar ile karşı karşıya kalacaklardır. Sitemizden G.I. Joe Misilleme izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  12

Yabancı Dizi İzle

Dizi, film, anime izlemek için kaliteli bir site bulmak gerekir. Çünkü filmin kaliteli olmasına ek olarak aynı zamanda kaliteli bir seyir keyfi sunmalıdır. Bundan dolayı sitenin kesintisiz, güncel, çevirileri tamamlanmış, reklam sorunu olmayan bir site aranır. Sitenin üyelik zorunluluğunun olmaması da bir başka önemli durumdur. Aksi durumda film izlemek keyif vermeyecektir. Site olarak kaliteli zaman geçirmek için gereken bu özellikleri sunuyoruz. Böylece istediğiniz filmleri kategorilerimiz arasından bulabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Yabancı dizi izle şeklinde arama yapmanıza gerek kalmadan tüm dizi, film, anime gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

En İyi Yabancı Dizi İzle

Yabancı dizilerin arasına her geçen gün yenileri eklenir. Birçok dizi sektörü ve yapımcı ülke olmasından dolayı güncel olması önemlidir. Çevirilerin zamanında yapılması, bölümlerin güncel olması ve açılmasında sorun olmaması gerekir. Bu özelliklerin tamamına sitemizin yabancı dizi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Siteleri

Arama motorlarına göz attığınızda yabancı dizi izle veya buna benzer başlıkların çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Film veya dizi izlemek isterken güvenli olmayan sayfalara erişim sağlama riskiniz olabilir. Bunun için sitemizin linkine erişim sağlayarak güvenle izleyebilirsiniz. Sitemizde reklam veya virüs gibi sorunlar da yaşamazsınız.

Netflix Dizi İzle

Dünya üzerinde yayınlanan birçok dizinin telif haklarına sahip olması ve özel yapımlara imza atması ile bilinen Netflix dizilerine de erişim şansınızın olması keyif kalitenizi artıracaktır. Çünkü oldukça yüksek puanlar alan ve gündem olan yapımlar olduklarından dolayı izlemek isteyenlerin sayısı da fazladır.

Dizibox En İyi Diziler

Aynı şekilde yabancı dizi izle yazarak ulaşacağınız bilinir kaynaklardan bir tanesi de Dizibox olacaktır. Bu kanalın servis ettiği yapımlara da sitemizden güvenle, kesinti olmadan ve seçenekli şekilde erişebilirsiniz. Dublaj veya alt yazı seçeneklerimiz de mevcuttur. Ek olarak görüntü kalitesini seçmenize de izin veren bir sistemimiz bulunur.

En İyi Yabancı Dizi Siteleri 2021

Yabancı dizi izlerken siteden kategori seçmeniz ve ardından da dizi ile alakalı yorum ve içerikleri görmeniz sağlanır. Bu sayede film seçerken kolaylık sağlanmış olur. Aynı zamanda izledikten sonra siz de diğerlerine fikir vermek istediğinizde yorum yapabilirsiniz. Bu formatın kullanılması üyelerin oldukça hoşuna gider. Sitemizde de aynı şekilde yorumları okuyabilir veya yorumda bulunabilirsiniz. En iyi dizileri, en yüksek kalitede izleme durumunuz olur.

Yabancı Film İzle 2021

Yabancı diziler kadar yabancı yapım filmler de oldukça talep görür. Filmlerin yıllara, türlerine göre sınıflandırılması kolaylık sağlar. Yıllara göre belirlenen kategorilerden birçok filme erişim sağlanması söz konusu olurken, seçenekli kategorilerden de taradığınız yapımı bulma imkanınız olur. Romantik, komedi, gerilim, korku, tarih, belgesel, western gibi başlıklar tarzınıza uygun yapımları kısıtlayarak seçim şansı verir. Sitemizden film izlemek istediğinizde 2021 yapımları da dahil olmak üzere birçok kategoride yapıma erişim sağlamanız mümkün olur.

Yabancı Dizi İzle Türkçe

Altyazılı 2021 Yabancı dizi izle gibi başlıkların altında kaybolmak yerine size seçenekler sunan ve güvenilir bir siteden dizi izlemeyi seçmek daha iyi bir tercih olacaktır. Türkçe alt yazı veya dublaj seçenekleri bulunan sitemizden istediğiniz şekilde dizi izleyebilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Narcos

En popüler dizi seçeneklerini aramak ve izleyecek site bulmak oldukça zorlu bir işlem olabilir. Bunun yerine kalitesini ve içeriğini bildiğiniz bir siteden izlemeyi seçmek gerekir. Narcos gibi güncel ve en çok izlenenler listesinde yer alan bir diziyi bile sitemizden kesilme olmadan keyifle izleyebilirsiniz.

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır.