Djimon Hounsou

 1. Kaptan Marvel
  Tüm Bilgiler
  Kaptan Marvel 2019 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Geçmişte yaşadığı sıkıntılı bir sürece uzun bir süre atlatamayan Carol Danvers Oldukça sakin bir hayat sürerken yalnız kalmış bir kadın rolünde karşımıza çıkmayı başarmıştır.Elimden her ne kadar gelse de kendisini toparlamaya ve geçmişin izlerini unutmak için elinden geleni yapan bu kadın kendisini çok fazla güçsüz hissetmekdedir.Fakat hiçbir zaman umudunu kaybetmemiş biraz daha iyi olsa düze çıkmayı başarmış ve hayatına bu şekilde devam etmeye çalışmıştır.Amerika'da yaşantısını sürdürmekte olan Carol Danvers Günlerden bir gün tüm insanlara olduğu gibi onun da hayatı değişecektir.Yaşamış olduğu bölgede hayatın zorluklarına karşı direnmek derken elinden başka bir şey gelmemesi kendini üzmekten şehirde büyük bir Patlama meydana geldikten sonra patlama da özel Güçler tarafından genç kadını bir farklı güç etkisi altına almış ve kendisinde inanılmaz bir etki olduğunu görmüştür.Bu özel güçlerinin farkına varmaya başlayınca İnsanlık adına enteresan bir mücadele vermek ve onlara yardım etmek için kolları sıvayan kahramanımız tehlikeli Maceraları atılacak ve bu isim ile yoluna devam edecektir.Sitemizden Kaptan Marvel izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  Galaksinin Koruyucuları
  Tüm Bilgiler
  Galaksinin Koruyucuları 2014 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Star Lord ismi ile takılmakta olan macerayı da oldukça çok seven Peter Quill, oldukça sıradışı bir küreyi başka güçlerden çalınca, ihtiras ve hırs dolu kötü biri olan Ronan ile başı belaya girmiş ve Ronan'ın tek derdi de küreyi yeniden kendisinden çalandan geri alabilmektir. Ronan tüm bu isteklerini yerine getirebilmek için evreni tehdit altına almış ve Quill de oradan kurtulmak istediği sıralarda kendisini farklı ve hiç alakası olmadığı bir takımın arasında bulmuştur. Star Lord bu tehlikeleri bertaraf etmek ister fakat silahlı bir rakun olan Roket yoldaşı ile birlikte ağaç olan arkadaşları Groot ile ölümcül yeşil bir kadın olan Gamora ile intikam dolu olan Drax güçlerini birleştirip maceranın derinliklerine dalarlar. Galaksinin Koruyucuları artık bu beşliden ve evrenin kurtulabilmesi için tehlikelerden korumak ve küreyi düşmanlarından saklamak zorundadırlar. Sitemizden Galaksinin Koruyucuları izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.9
  Ada
  Tüm Bilgiler
  Ada Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Lincoln ile bir kaç arkadaşı büyük bir çekilişten kupon kazanıp adada tatil kazanmışlardır. Oldukça umutlu ve mutlu hayatlarına devam ederken günlerden bir gün her şeyin düzmece olduğunu öğrenirler. Linoln ile diğer arkadaşları kendilerini diğerlerinden soyutlamıştır. Yaşama amaçları klonlar olarak insanlara kendilerinin yedekleri olmak ve birbirlerinin sağlıklarını bozarak klonları öldürmeye çalışacaklardır. Sitemizden Ada izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya
  Tüm Bilgiler
  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya 2019 Filmleri, Aile 
  Türkçe Dublaj
  Hicks Vikinglerin elde etmiş olduğu ilk ejderha eğitmeni olma şansını yakalamıştır ve ejderhalar ile insanların arasında büyük bir Barış sağlayabilmek amacıyla görevlerini Yerine getirebilmesi için ejderhası dişsiz ile kazandıkları bir barış vardır. Dişsiz ismindeki ejderhaları Artık dünyada bittiği zannedilen ve tükendiği sanılan kendi soyundan olan Bir ejderhayı keşfetmiştir.Dişi ejderha o kadar tehlikelidir ki hem vahşi der hem de çok zor kontrol altına alınmaktadır.Tehlike kendi üstlerine gelip bir kez daha zorluk yarattığında Bu kez hicks otoritesini test etmek için ejderhasına bir binici ve kendi ırkından olan ejderhanın kararlarını verebilmek için oldukça büyük ve zorlu bir mücadelenin içine girecektir.Almış olduğu bu karar hem ejderhasının hem de kendisi için oldukça zor bir karar olacaktır.Sitemizden Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya  izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.5
  Shazam! 6 Güç
  Tüm Bilgiler
  Shazam! 6 Güç 2019 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Küçük bir kız çocuk süper kahraman olabilme hayalleri ile büyümeye devam ederken küçük olmasına rağmen arkadaşları kendisine bir akıl vermiştir.Arkadaşları ile arası çok iyi olan ve iyi geçinmeyi başaran bu çocuk arkadaşlarına hayatında oldukça önemli yerler vermektedir. Billy Her ne kadar arkadaşlarına ilgi göstersede ailesiyle de bir o kadar arası kötüdür. Ailesiyle ciddi problemler yaşayan bu çocuk sorunlarını kimseye belli etmemek TV kendi içerisinde yaşamakta iken Günlerden bir gün arkadaşlarının yanına gelen ve onların dayak yediğini gören Bu çocuk dayanamayıp arkadaşlarla saldıran kişilere karşı saldırmış ve orada üç kişiyi dönmüştür. Kendi canını kurtarabilmek için olay yerinden uzaklaşması gerektiğini bilen bir çocuk bir trene biner ve dayak yemekten son anda kurtulup binmiş olduğu trende birkaç garip olayla karşılaşır.Neler olduğunu anlayabilmek için trenin içerisinde ilerlemeye başlamış Çocuk aslında bir süper kahramana dönüşüm 20 Sene sonra gitmesinden sonra sihirli kelimeleri söyleyip bir süper kahramanı dönüşeceğini bilmiyorken birden Shazam’a dönüşmüş ve büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmıştır. Süper kahraman olmasından sonra kendisine binbir türlü bela ve oldukça fazla düşman kazanmış olan bu çocuk artık daha büyük tehlikeler altına girmeye başlamış ve Shazam tüm düşmanlarını oldukça zorlu dakikalar yaşatmaya başlamıştır.Sitemizden Shazam! 6 Güç izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  Aquaman
  Tüm Bilgiler
  Aquaman Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Altyazı
  Babasından sürekli eziyet görmüş olan Arthur Curry Atlantis de su altı krallığının tek varisi olduğunu öğrenmiş ve artık suyun altında yaşamakta olan halkına iyi bir lider olabilmek ve dünyadaki farklı bir süper kahraman olabilmek için mükemmel bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır. Sitemizden Aquaman izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD,Avusturalya
  • 1080P
  Gladyatör
  Tüm Bilgiler
  Gladyatör Aksiyon, Dram 
  Türkçe Dublaj
  General Maximus Decimus Meridius’un İmparatorluğu'nun içinde yükselmesi karşısında kıskançlığa maruz kalıp tahtının varisi olan General ile ailesinin bir an önce öldürülmesi emrini vermiştir.Ölümden zor kurtarmış olan Maximus artık kölelik yaşamında koparılmış ve Arena'ya gönderilmiştir.Orada bir Gladyatör olarak eğitilmiş Ve seneler sonra Roma'ya geri döndüğünde tek bir amacı bulunmaktadır.Yeni İmparator olan Commodus’u Öldürmesi için karısıyla ve oğlunun katledilmesiyle bir İntikam yemini eden Maximus Arenada alacağı intikamının hesaplarını yaparken İmparatorluğu'nun büyük kahramanlarından biri olmak ve Roma'da büyük Arena'nın tam ortasında durmakta olan gladyatörlerin bakışlarını ve İmparatorun kendisine Arena'da vereceği kararı beklemektedir. Sitemizden Gladyatör izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2000
  • ABD,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  12

Yabancı Dizi İzle

Dizi, film, anime izlemek için kaliteli bir site bulmak gerekir. Çünkü filmin kaliteli olmasına ek olarak aynı zamanda kaliteli bir seyir keyfi sunmalıdır. Bundan dolayı sitenin kesintisiz, güncel, çevirileri tamamlanmış, reklam sorunu olmayan bir site aranır. Sitenin üyelik zorunluluğunun olmaması da bir başka önemli durumdur. Aksi durumda film izlemek keyif vermeyecektir. Site olarak kaliteli zaman geçirmek için gereken bu özellikleri sunuyoruz. Böylece istediğiniz filmleri kategorilerimiz arasından bulabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Yabancı dizi izle şeklinde arama yapmanıza gerek kalmadan tüm dizi, film, anime gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

En İyi Yabancı Dizi İzle

Yabancı dizilerin arasına her geçen gün yenileri eklenir. Birçok dizi sektörü ve yapımcı ülke olmasından dolayı güncel olması önemlidir. Çevirilerin zamanında yapılması, bölümlerin güncel olması ve açılmasında sorun olmaması gerekir. Bu özelliklerin tamamına sitemizin yabancı dizi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Siteleri

Arama motorlarına göz attığınızda yabancı dizi izle veya buna benzer başlıkların çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Film veya dizi izlemek isterken güvenli olmayan sayfalara erişim sağlama riskiniz olabilir. Bunun için sitemizin linkine erişim sağlayarak güvenle izleyebilirsiniz. Sitemizde reklam veya virüs gibi sorunlar da yaşamazsınız.

Netflix Dizi İzle

Dünya üzerinde yayınlanan birçok dizinin telif haklarına sahip olması ve özel yapımlara imza atması ile bilinen Netflix dizilerine de erişim şansınızın olması keyif kalitenizi artıracaktır. Çünkü oldukça yüksek puanlar alan ve gündem olan yapımlar olduklarından dolayı izlemek isteyenlerin sayısı da fazladır.

Dizibox En İyi Diziler

Aynı şekilde yabancı dizi izle yazarak ulaşacağınız bilinir kaynaklardan bir tanesi de Dizibox olacaktır. Bu kanalın servis ettiği yapımlara da sitemizden güvenle, kesinti olmadan ve seçenekli şekilde erişebilirsiniz. Dublaj veya alt yazı seçeneklerimiz de mevcuttur. Ek olarak görüntü kalitesini seçmenize de izin veren bir sistemimiz bulunur.

En İyi Yabancı Dizi Siteleri 2020

Yabancı dizi izlerken siteden kategori seçmeniz ve ardından da dizi ile alakalı yorum ve içerikleri görmeniz sağlanır. Bu sayede film seçerken kolaylık sağlanmış olur. Aynı zamanda izledikten sonra siz de diğerlerine fikir vermek istediğinizde yorum yapabilirsiniz. Bu formatın kullanılması üyelerin oldukça hoşuna gider. Sitemizde de aynı şekilde yorumları okuyabilir veya yorumda bulunabilirsiniz. En iyi dizileri, en yüksek kalitede izleme durumunuz olur.

Yabancı Film İzle 2020

Yabancı diziler kadar yabancı yapım filmler de oldukça talep görür. Filmlerin yıllara, türlerine göre sınıflandırılması kolaylık sağlar. Yıllara göre belirlenen kategorilerden birçok filme erişim sağlanması söz konusu olurken, seçenekli kategorilerden de taradığınız yapımı bulma imkanınız olur. Romantik, komedi, gerilim, korku, tarih, belgesel, western gibi başlıklar tarzınıza uygun yapımları kısıtlayarak seçim şansı verir. Sitemizden film izlemek istediğinizde 2020 yapımları da dahil olmak üzere birçok kategoride yapıma erişim sağlamanız mümkün olur.

Yabancı Dizi İzle Türkçe

Altyazılı 2020 Yabancı dizi izle gibi başlıkların altında kaybolmak yerine size seçenekler sunan ve güvenilir bir siteden dizi izlemeyi seçmek daha iyi bir tercih olacaktır. Türkçe alt yazı veya dublaj seçenekleri bulunan sitemizden istediğiniz şekilde dizi izleyebilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle Narcos

En popüler dizi seçeneklerini aramak ve izleyecek site bulmak oldukça zorlu bir işlem olabilir. Bunun yerine kalitesini ve içeriğini bildiğiniz bir siteden izlemeyi seçmek gerekir. Narcos gibi güncel ve en çok izlenenler listesinde yer alan bir diziyi bile sitemizden kesilme olmadan keyifle izleyebilirsiniz.

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır.