Charlize Theron

 1. Hızlı ve Öfkeli 8
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 8 2017 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Suça bulaşmış olan Hızlı ve Öfkeli ekibi bu kez artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir yaşam sürdürebilmek için bir karar almış, Dom ve Letty Artık Evlenip balayına gideceklerken bir anda Emekli olmaya karar vermişler ve dünya turu yapmak isteyen bu ekibin terbiyesinin artık denize çıkabilmesi için de normal hayatlarına geri dönebilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Fakat gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u Gözüne kestirmiş ve yeniden suç dünyasında bulaştırmak için ekibin Geri kalanını da onun peşine düşmesine sebep olmuştur. Bu gizemli Kadın kafayı fikrimizi fena takmış olacak ki onları kaçırdıktan sonra her türlü suça ulaştıracak ve onları kullanacaktır. Hızlı ve Öfkeli 7 serisi Bu kez diğer serilerin aksine daha hızlı ve maceralı geçecektir. Sitemizden Hızlı ve Öfkeli 8 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  Şeytanın Avukatı
  Tüm Bilgiler
  Şeytanın Avukatı Dram, Fantastik 
  Türkçe Dublaj
  Kevin Lomax (Keanu Reeves), Floridada yaşayan ve hiç dava kaybetmeyen genç bir savunma avukatıdır. Suç ne kadar büyük olursa olsun Lomax, karizmasıyla jüriyi her zaman etkilemeyi başarır ve müvekkilini kurtarır. Lomaxın karısı Mary Ann ile mutlu bir evliliği vardır. Kısaca hayatındaki her şey mükemmeldir. Ta ki bir öğretmenin öğrencisine tecavüzüyle ilgili bir davayı alana kadar. Lomax, jüriyi genç kızın öğretmeni hakkında yalan söyleyebileceğine inandırır, müvekkilinin suçlu olduğunu bildiği halde davayı kazanır. Artık önü açılmıştır. Suçlar kenti olarak bilinen New Yorktaki bir hukuk bürosundan yüksek ücretli bir teklif alır. Teklifi yapan, tüm dünyada davaları ve müşterileri olan büyük hukuk bürosunun kurucusu John Milton (Al Pacino)dur. Lomax farkında değildir ama cehenneme adım atmak üzeredir.
  • 1997
  • ABD,Germany
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  Pamuk Prenses ve Avcı
  Tüm Bilgiler
  Pamuk Prenses ve Avcı Aksiyon, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Kötü kalpli kraliçe (Charlize Theron) sonsuz güç için yeryüzünde kendisinden daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prensesi (Kristen Stewart) ortadan kaldırmak için yetenekli avcıyı (Chris Hemsworth) zorla görevlendirir. Fakat Pamuk Prensesin insanlığı karanlıktan kurtaracak güce ve seçilmişliğe haiz olduğunun farkında değildir. Kendisini öldürmeyen Avcıdan savaş sanatı eğitimi alan prenses şimdi halkını karanlıktan kurtarmak için mücadele eder.
  • 2012
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  Mad Max Öfkeli yollar izle
  Tüm Bilgiler
  Mad Max Öfkeli yollar izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Çalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.
  • 2015
  • ABD,Avusturalya
  • 1080P
  • IMDb 7.4

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle