Young Sheldon
Young Sheldon
İncele
Young Sheldon
En sevilen komedi dizileri arasında yer alan Young Sheldon dizisi, Sheldon’un yaşıtlarından çok zeki olması ve henüz 9 yaşında olmasına rağmen bir liseye başlamasını ve burada yaşananları konu alıyor. Dizinin ana karakteri olan bu çocuğun, öğretmenlerine dahi fazla gelen bilgi ve birikime sahip olması, çevresindeki insanların sosyal anlamda alışamadıkları bir durum olduğundan, tuhaf karşılanıyor. Dahi niteliğindeki zekasıyla çevresi tarafından oldukça ilginç bir kişilik olan Sheldon’un ağabeyi ise, onun tam aksi bir zeka seviyesine sahiptir. Yogung Sheldon dizisi ana karakterinin hem ağabeyinin okuduğu hem de babasının çalıştığı liseye gitmesi, dizinin ana temasını daha ilginç kılan durumlardan birisi olarak öne çıkıyor. Bir yandan ağabeyi ve babasıyla olan okul diyalogları ve bir taraftan arkadaşları ve öğretmenleriyle yaşadıkları, küçük karakterimizin oynadığı bu dizide oldukça komik anların yaşanmasına neden olmaktadır. Sitemizden Young Sheldon izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 22
  • IMDb 6.9
Young Sheldon dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle