Yaşamayanlar
Yaşamayanlar
İncele
Yaşamayanlar
Kendisini bir vampire dönüştürmüş olan Dmitry'yi öldürmek ve tekrar insan olabilmek için İstanbul'a gelmiş olan Mia, İstanbul da kendisi için başka planların kurulmuş olduğundan habersizdir. Mia kendisininin iyi ile kötü arasında karışmakta olan aşk nefret üçgeninde ölümle birebir yüzleşeceği ve İstanbul sokaklarında soluk kesen mücadeleler ile hikayenin tam ortasına oturacağının farkında değildir. Ona yardımcı olacak tüm karanlık ve çekiciliğin prensesi Karmen, geçmişte yaşadığı büyük sırları barındıran büyük bir savaşçı olan Numel ile İstanbul da bir kenar mahallenin vampirlere karşı direnmekte olan avcılarıdır ve her şeyden önemlisi ise insanlar ile vampirler arasındaki büyük savaşın kıvılcımları ateşlenmiştir. Mia girdiği bu büyük savaşta kimin tarafında olacağı ise merak konusudur. Sitemizden Yaşamayanlar izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
Yaşamayanlar - Immortals dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle