Wynonna Earp
Wynonna Earp
İncele
Wynonna Earp
Gerilim ve fantastik kurgusu üzerine çekilmiş dizilerden birisi olan Wynonna Earp dizisi, IDW çizgi romanından TV’ye uyarlanmış ve Wyatt Earp’ın torunu ile aksiyon dolu macerasını konu edinmektedir. Aslında sadece aksiyon ve gerilim değil, doğaüstü olanları da konu edinmiş olan Wynonna Earp dizisinde, Wyatt Earp’ın torunu olan Wynonna evinden 3 yıl ayrı kalmış ve sonrasında ölen amcasının cenazesine katılmak için 3 yılın ardından köyüne geri dönmüştür. Herkes onun dönüş nedeninin sadece amcasının cenazesi olduğunu düşünse de, aslında onun dönüş nedeni çok farklıdır. Onun köye asıl dönüş amacı, amcasından almış olduğu e-postadır. Çünkü amcası ölmeden önce ona mesaj göndererek, kasabanın yeniden iblis istilasına uğradığından bahsetmiştir. Dedesinin zamanında öldürmüş olduğu haydutların yeniden dirilerek kasabayı istila etmeye başlamalarıyla birlikte, Wynonna’yı gerilim ve korku dolu bir macera beklemektedir. Sitemizden Wynonna Earp izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 45
  • IMDb 6.3
Wynonna Earp dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle