Wayward Pines
Wayward Pines
İncele
Wayward Pines
Wayward Pines dizisi, dram, gerilim ve polisiyeyi bir arada bulabileceğiniz muhteşem bir kurgu üzerine TV’ye yansımış dizilerden birisidir. Dış dünya ile bağını tamamen kesmiş bir kasaba olan Wayward Pines, girenin neredeyse çıkamadığı bir yerdir. Daha önceden iki ajan kaybolmuş ve kaybolan ajanları aramak için görevlendirilen Ethan Burke ve onun iş ortağı araştırma yaparken, bir kaza geçirmiştir. Kazadan sonra gözlerini kasabada bulunan hastanede açan ajan ve arkadaşı, bu esnada farklı gizemli olaylara şahit olmaya başlamıştır. Gördükleri ve hissettikleri karşısında kasabadan kaçmayı planlayan ajanlar, bunu bir türlü başaramamaktadır. Ajanların ailelerinin bu kayboluş sonrasında yaşadıkları ve ajanların gizemli kasabadaki maceraları, sizi ekrana kilitleyecek bir kurgu üzerine mükemmel bir şekilde işlenmiştir. Sitemizden Wayward Pines izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 6.7
Wayward Pines dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle