Vikingane
Vikingane
İncele
Vikingane
Oldukça sıra dışı bir komediyi konu edinen Vikingane, komedi severlerin severek izlediği başlıca diziler arasında yer almaktadır. Özellikle M.S 800’lü yıllardaki hayat hikayelerini konu edinmeye çalışması, dizinin öne çıkan bir başka özelliğidir. 800’lü yılların düşünce yapısını komik bir şekilde işleyen Vikingane dizisi, komik sahnelerin oldukça absürt bir tarzda kullanıcıyla buluşmasını sağlıyor. Dizide o dönemlere ait birçok gelenek, son derece güzel ama komik bir şekilde işlenmiş durumdadır. İnsanların evlilik için düşünce yapıları, cenaze ve cenazelerin gömülüş biçimleri ve kölelik anlayışının yanı sıra, toplumdaki erkek ve kadın kavramları da yüzünüzü güldürecek türden diziye yansımış durumda. Özellikle tarih içeren komedi sevenlerin, kaçırmamasını tavsiye ettiğimiz bu dizide farklı bir medeniyeti tanıyabileceğiniz gibi, bir yandan da kahkahalara boğulacaksınız. Sitemizden Vikingane izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 30
  • IMDb 7.5
Vikingane dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle