True Detective
True Detective
İncele
True Detective
Iki Dedektif birbirinden akıl almaz bir cinayet işlenmiş ve bunu çözebilmek için ellerindeki deliller ile gittikleri Bir köyde karşılaştıkları inanılmaz olayların ardı arkası kesilmeyen ve işin içinden çıkamadıkları bazı olaylara tanıklık etmişlerdir.Bu olaylarla birlikte nasıl bir işin içinde olduklarını anlayamadıkları ve bu işi çözmek için artık günler ve geceler boyu uymadıkları Daha doğrusu tüm hayatlarını bu iş için harcadıklarından ve ailelerine bile gerekli özeni gösteremedik lerinden tüm yaşamını altüst olmuştur.En sonunda geldikleri noktada psikolojileri öyle bozulmuştur ki bu Dedektifler artık birbirlerinden şüphelenir hale gelmiş, Dedektiflerin tek sorunu ne yaparlarsa yapsınlar işlenen cinayetlerin ardı arkası kesilmedi ve faillerinin bulunması oldukça zorlaşması da işlerin çıkmaza sokmaktadır artık bu durumdan kurtulabilmek için farklı yollara başvurmaları gerekmektedir. Sitemizden True Detective izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 60
  • IMDb 8.2
True Detective dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle