The Walking Dead
The Walking Dead
İncele
The Walking Dead
Yaşamakta olan ölülerin ülkesine merhaba deyin. Kasabada polis şefi olarak görev yapan Rick Grimes vurulmuş ve hastaneye kaldırılmıştır fakat komada geçmekte olan süre boyunca tüm hayatı altıüst olmuş ve dünyada insan eti ile beslenmekte olan zombilerin insafına bırakılmış insanlar da duyguları ile hareket etmek yerine artık onlarla savaşmak zorunda kalmışlardır. Kaos dan sonra sessiz sakin bir şekilde hayatta kalabilmek için bir grup insan ile birlikte birbirlerine kol kanat germek ve birbirlerini korumak zorundadırlar fakat dışarıdaki insanlar The Walking Dead yaşamında pek de mümkün olmayacaktır. Çeşitli gruplanmalar zombilere yürüyen ölülere karşı pek de mümkün olmayacak ve hem insanlar hem de zombiler çatışmaya ve birbirlerini öldürmeye başlayacaktır. Sitemizden The Walking Dead izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • 42
  • IMDb 7.3
The Walking Dead dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle