The Punisher
The Punisher
İncele
The Punisher
Daha önce bir bilgisayar oyunu olan the Punisher yani Cezalandırıcı dizisi daha önce ailesi katledilmiş ve Çocuğu öldürülmüş bir adamın intikam alma mücadelesini anlatmaktadır.Ailesine yapılmakta olan bir zulme karşı sessiz kalmayı Seçen intikam dolu hırs ve gücü Seçen Cezalandırıcı tüm düşmanlarına karşı savaşmayı ve onlara karşı ölüm ve kan duygusunu yaşatmayı seçmiştir. Muhteşem ve harika bir aksiyon macera hikayesine sahip olan the Punisher dizisi izleyenlerini büyülemiş ve aksiyon ve macera kategorisindeki harika diziler arasında yerini almıştır.The Punisher ailesine yapılanları elbetteki görmezden gelemezdim ve ailesine yapılanların kimsenin yanına kar kalmayacağını tüm dünyaya göstermek için silahlarını kuş olarak kötü adamları günlerini göstermeyi seçti. Sitemizden The Punisher tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • 53
  • IMDb 8
The Punisher dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle