The Haunting of Hill House
The Haunting of Hill House
İncele
The Haunting of Hill House
The Hunting Of Hill House, Crain ailesinin hikayesini anlatmaktadır. Aile, yeni bir hayata başlamak amacı ile 1992 yıllının yaz aylarında, halk arasında tepedeki ev olarak bilinen ve uzaktan bakılınca şahane görünen bir köşke taşınmaktadırlar. The Hunting Of Hill House dizisinin ilerleyen bölümlerinde ailenin yaşadığı evde kısa bir süre sonra korkunç olaylar yaşanacaktır. Hug ve eşi, çocukları Steven, Sherly, Teodora ve Look tuhaf sesler duymakta olup, halüsinasyon görmeye başlamaktadırlar. Olayların üzerine, evi satmaya karar veren Crain ailesi evde bulunan tadilat işleri sebebi ile evi hemen satamamaktadırlar. Satışı bekledikleri süreç içerisinde yaşanılan olaylar sebebi ile Olivia hayatını kaybeder ve çocuklarını da alarak, evden uzaklaşmak zorunda kalır. Olayın üzerinden 26 sene geçtikten sonra kardeşler bu eve geri döner. Sitemizden The Haunting of Hill House izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 50
  • IMDb 8.2
The Haunting of Hill House dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle