The Flash
The Flash
İncele
The Flash
Zamanında bir yıldırım çarpması ile birlikte kendisine gelen süper güçlerin yeteneğine ve Farkına varmadan yaşamına devam eden bir yaş daha sonralarda keşfedecek bu yeteneği ile birlikte Yıldırım'dan daha hızlı ve o kadar hızlı koştuğunu farkına varması ndan sonra bu yeteneğini güce ve paraya dönüştürebilecek olmasına rağmen Kötü insanlara karşı kullanmak için yola koyulmuştur.O kadar hızlı koşabilmek dedi ki mermiden hızlı gidebilmek de ve tüm düşmanlarını mükemmel bir şekilde açabilmektedir.The Flash Şimşek hızında muhteşem hızlı ve zekasını rağmen düşmanlarının bazılarını yenebilmekte bazı düşmanlarından ise çekilmektedir. The Flash bütün Kötü insanların en korkulu rüyası haline gelmiş ve tüm düşmanlarına kök söktürmekdedir. Sitemizden The Flash tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2014
  • 44
  • IMDb 6.7
The Flash dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle