The End Of The Fucking World
The End Of The Fucking World
İncele
The End Of The Fucking World
2017 yapımı The End Of Fuckıng World bir çizgi romandan uyarlanan kara mizah örneğidir. The End Of Fuckıng World dizisinin asıl kahramanları James ve Allyssa’dır. James yeni yetme bir psikopat olup ve artık hayvan öldürmekten sıkılıp, bir insanı öldürmeyi planlarken Allyssa ile tanışır. Allyssa ise maceraperest ve asi bir gen kızdır. İkili suç işlemek iiçin bir yolculuğa çıkmaktadırlar. Hırsızlık yapmak için, girdikleri ev de son derece pahalı eşyalarla karşılaşmaktadırlar. Ancak bu ev korkunç bir sırrı da barındırmaktadır.Gece bu ev de kalan bu ikili, sabah uyandıklarında evi hemen terk ederler. Çıktıkları yolculuk sırasında geçmişlerinde ki insanlarla da bağ kurmaya çalışacaklardır. Sitemizden The End Of The Fucking World izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 18
  • IMDb 7.8
The End Of The Fucking World dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle