The Defenders
The Defenders
İncele
The Defenders
Marvel ve DC evreninin en karanlık kahramanlarından biri olan Defenders yani Koruyucular birtakım özel kahramanlardan farklı bir şekilde Dizayn edilmiş ve özel yeteneklerini bir köşeye toplamış olan çılgın kahramanlar takım olarak bilinmektedir.Defenders farklı kahramanlardan biri olmakla beraber bu evrendeki farklı senaryoya sahip en muhteşem dizi olma hikayesi ne sahiptir. Biraz kısa sorunun bir yer sezonu olsa da yine de uzun süren diziler kadar muhteşem ve sürükleyici bir hikaye sahiptir. The Defenders kendi ekibiyle birlikte muhteşem Maceraları atılacak ve izleyenlerine harika dakikalar yaşatacaktır. Sitemizden The Defenders tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • 50
  • IMDb 7.1
The Defenders dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle