The Blacklist
The Blacklist
İncele
The Blacklist
Yıllarca kaçakçılık ve derin ilişkilerin kendisine kazandırdığı tecrübeyi, ülkenin güvenliğini sağlamak amacıyla kovalayan yetkililere teslim olan s Red şaşırtıcı bir şekilde sonlandırmıştır. The Blacklist dizisinin konusu, esas kahramanımız Red’in sahip olduğunu söylediği ve neredeyse tüm Dünya’dan karanlık, kanlı örgütlerin ve bu örgütlerin tüm faaliyetlerin anlatıldığı bir defterdir. Red polise teslim olduktan sonra bu defteri onlarla paylaşmak istediğini, ancak sadece bir FBI analisti olan Elizabeth Kenn ile paylaşacağını söyler. Gizem konulu The Blacklist dizisi, Red’in neden elinde kii defteri sadece Elizabeth ile paylaşacağı, aralarında ki bağlantının ne olduğu gibi sorular üzerine kurulmuştur. Tür olarak polisiye, suç, gizem ve dram konularını sentezleyen yapım, izleyicinin de takdirini toplamaktadır. Sitemizden The Blacklist izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 7
The Blacklist dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle