The Big Bang Theory
The Big Bang Theory
İncele
The Big Bang Theory
The Big Bang Theory dizisinin konusu, Amerika’nın California eyaletinin Pasadena şehrinde geçmektedir. Üstün zekâlı iki fizikçinin hikayesini anlatan dizi, komedi türünde bir yapımdır. California teknoloji enstitüsünde görevli, bu üstün zekâlı iki fizikçi aynı zaman da birlikte yaşamaktadırlar. Leonard Hofstatter ve Sheldon Cooper’ın hikayesini anlatan The Big Bang Theory, senaryoya dâhil olan ve ikilinin karşı dairesine taşınan Penny’nin gelişi ile dengelerin nasıl değişeceğini ve bu iki dahi ile tam anlamı ile zıt olan Penny’nin ilişkisini gözler önüne serecektir. Penny garsonluk yapan, oyunculuğa hevesli ve fazlası ile güzel bir kadındır. Penny, bu işi gücü bilim olan iki dâhiyi her anlamda etkileyecektir. Sitemizden The Big Bang Theory izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2007
  • 22
  • IMDb 6.8
The Big Bang Theory dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle