The Americans
The Americans
İncele
The Americans
Dünya’nın doğu ve batı olarak iki kutuplu olduğu dönemi anlatan The Americans siyasi bir yapımdır. O dönem de meydana gelen olayları Amerika tarafından değil, rakip taraf olan Rusya üzerinden anlatmaktadır. The Americans dizisinin, esas kahramanları ABD’nin dört bir yanına ulaşmış olan Rus ajanlarıdır. Bu ajanlar tek bir kelime dahi Rusça konuşmaları yasaktır. Amerikalılardan çok daha iyi Amerikan İngilizcesi konuşmaktadırlar. Bu ajanlardan olan çift Washington’da iki çoğu ile birlikte yaşamaktadır. Uzaktan bakıldığında sıradan bir aile gibi görünen aile aslında temelde tehlikeli görevleri yerine getiren ajanlardır. Rus ajan ailesi, son dönemler de zor günler geçirmektedir. Bunun sebebi ise, FBI’ın uygulamış olduğu yoğun bir baskıdır. Sitemizden The Americans izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 48
  • IMDb 7.8
The Americans dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle