The Alienist
The Alienist
İncele
The Alienist
The Alienist dizisi, Türkçe ’ye ruh avcısı olarak çevrilen, basım tarihi 1994 olan Calep Carr’a ait romandan ekrana uyarlanmıştır. Dizi tarihsel bir gizem üzerine gerçekleşen olayları onu almaktadır. The Alienist, 1800’lü yılların Amerika’sında soğuk bir kış gecesi gerçekleşen vahşi bir cinayet ile başlar. Cinayete kurban giden kişi bir çocuktur. Polisler olayın içerisinde bulunan nefreti anlamasalar da, bu şekilde öldürülmeyi hak etmiş olabileceğini düşünürler. Bunun üzerine asıl kahramanımız Dr Laszlo Kreizler ceset üzerinde yapmış olduğu inceleme de cinayetin detayına dair korkun izlerle karşılaşmaktadır. Doktor Laszlo konuyu detaylı olarak inceledikçe, işlenen cinayetle kendisinin geçmişinin olduğunu da öğrenecektir. İddialı bir romandan yaralanan dizi izleyiler üzerinde ciddi bir beklenti yaratmaktadır. Sitemizden The Alienist izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 50
  • IMDb 7.3
The Alienist dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle