The Affair
The Affair
İncele
The Affair
The Afair, evliliği kötü giden iki insanın yaşadığı yasak aşkı anlatan bir senaryoya sahiptir. Asıl karamanlarımızdan biri olan Noah Brooklyn’de bir devlet okulunda çalışan başarılı bir öğretmendir. Diğer kahramanımız Allison ise, kısa bir süre önce çocuğunu kaybetmiştir. Alison’un evliliği de tıpkı Noah gibi yolunda gitmemektedir. Bu iki insanın hayatları kesiştiğinde ise yasak bir ilişki başlayacaktır. The Afair dizisinin devam bölümlerinde ise bu yasak ilişki bir süre devam ettikten sonra, tuhaf bir şekilde Noah ve Allison’un eşleri hayatlarını kaybeder. Bu sebeple dikkatleri üzerine çeken ikili hakkında soruşturma başlatılmıştır. Polisler tarafından, bu iki ölümün ardından polisler, olayın kaza mı yoksa cinayet mi olduğuna dair araştırma yapmaya başlayacaklardır. Sitemizden The Affair izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 50
  • IMDb 6.2
The Affair dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle