Teen Wolf
Teen Wolf
İncele
Teen Wolf
Teen Wolf yani Genç Kurt lakabı ile bilinen bir genç ormanda dolaştığı bir sıralarda Gecenin bir köründe bir kurt tarafından ısırılmış ve bazı zamanlarda bir kurt haline dönüşmeye başlamıştır.Bir gençlik dizisi olan Teen Wolf başı sıkıştı zamanlarda bir kurta dönüşebilmekte ve zorda kalan arkadaşlarının yardımına koşa bilmektedir.Zorda kalmış insanlara yardım ederken Bir taraftan da sevdiği kızı kazanabilmek için zor bir mücadele içerisine girmiş olan genç kurt hemu sarılmakta olan bazı mağdurları kurtarabilmek için elinden geleni yapmakta bazıları içinse kötülüklerin düşmanları ile savaşmak zorunda kalmaktadır. Geceleri kanun kaçakları ile savaşmak zorunda kalan Genç Kurt hem insanların sevdiği biri olmuş hem de mazlumların yanında savaşmak ve onlara yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapan yardımsever bir insandır.Bir gençlik dizisi olan Teen Wolf oldukça uzun sürmekte ve izleyicileri de muhteşem dakikalar yaşatmaktadır. Sitemizden Teen Wolf tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2011
  • 43
  • IMDb 7.1
Teen Wolf dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle