Supernatural
Supernatural
İncele
Supernatural
Supernaturel dizisi, doğaüstü varlıklara karşı savaşan iki kardeşin hikâyesini anlatmaktadır. Sam ve Dean isimli iki kardeşin ana karakter olarak karşımıza çıktığı supernaturel ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmış başarılı bir yapımdır. Sam ve Dean winçhester kardeşler, çocuk iken annelerinin doğaüstü bir varlık tarafından yakılarak öldürüldüğüne şahit olmuştur. Ardından babalarının günlüğünden bu doğaüstü varlıklar ile nasıl savaşabileceklerini öğrenen kahramanlarımız, annelerinin intikamını almak için doğaüstü bir serüvene başlamaktadırlar. Artık yaratık avcılığında uzmanlaşan kardeşler her bölümde farklı bir insanın hayatını kurtaracaktır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Castiel isimli bir melek de wincestır kardeşlere dahil olarak onlara yardımcı olacaktır. Korku, gerilim, ve aynı zamanda kara mizah ögelerini barındıran dizi, bu tarzı sevenler için şahane bir seçenek olarak görünüyor. Sitemizden Supernatural izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 45
  • IMDb 7.2
Supernatural dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle