Supergirl
Supergirl
İncele
Supergirl
Super Girl dizisi, Dünya dışından gelen bir kızın adapte olma sürecini aktarmaktadır. Kara, kripton gezegeninde yaşamaktadır. Kripton gezegeni ise yok olma aşamasındadır. Bu sebeple Kara’nın ailesi bir uzay kapsülün içine yerleştirerek Dünya’ya göndermektedir. Kara uzay kapsülü ile Dünya’ya inmeden önce bir süreliğine uzayda hapsolmaktadır. Super Girl dizisinde, Dünya’ya ulaşan kahramanımız Danvers ailesinin yanına yerleşir. Özel güçlerini kullanmadan sıradan bir insan olarak hayatını sürdürmeye çalışan kara, sinir bozucu bir adamın getir götür işlerini yaparak, asistan olarak çalışmaya başlar. Bir gün üvey kız kardeşinin seyahat ettiği uçağın düşeceği haberini alır. Özel güçlerini kullanarak uçağın düşmesini engeller. Ancak bu durum onun ifşa olmasına sebep olur. Bundan sonra yaşadığı şehri kötülüklerden koruyacaktır. Sitemizden Supergirl izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 42
  • IMDb 5.7
Supergirl dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle