Stranger Things
Stranger Things
İncele
Stranger Things
Stranger Things Türkçe ismi ile tuhaf şeyler dizisi 3 küçük çocuğun başlarından geçen oldukça enteresan bir hikaye anlatmaktadır.Stranger Things bilim kurgu korku gerilim türündeki Harika ve muhteşem hikayesi ile netflix ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır.Üç küçük çocuk daha önce evlerinin alt katında bulunan bir Mahsen gibi bir yerde muhabbet ederlerken sonrasında evlerin adı almak istedikleri bir sırada elektriksel güçleri bulunan bir canavar tarafından başka bir aleme çekilmesi ve arkadaşlarını araman için yola koyulan diğer üç arkadaşın ve ailesinin vermiş olduğu mücadeleyi anlatmaktadır. Bu iki de arkadaşlarla bulabilmeleri için yola koyulan diğer kişiler karşılarına çıkan diğer alemler ile hesaplaşmak ve onlarla mücadele edebilmek için farklı alemlerin içine girdiklerinden bir haberdirler. Işin içine polis de karışmış olsada kiminin inandığı kiminin de inanmadığı bazı Bir takım olayların olmasından dolayı kendilerine inanan bir polis memurunun kendilerine yardım etmesiyle birlikte cinayetlerin ve olayların üstesinden gelebilen ailen son en sonunda çocuklarını bulabilmek için büyük performans sergilemek zorunda kalmışlardır. Izlerken oldukça eğlenecek bazen korkacak bazen de gerilime tutulacağını Stranger Things dizisi sizleri son zamanlarda izleyeceğiniz en mükemmel dizi olacağından şüphemiz yoktur. Sitemizden Stranger Things tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • 50
  • IMDb 8.3
Stranger Things dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle