Stargate SG 1
Stargate SG-1
İncele
Stargate SG-1
Stargate SG 1, 1994 yapımı aynı isimli sinema filminin ekran uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Filmin şaşırtıcı gişe başarısına ulaşması ve izleyicilerin beklentisini tam anlamıyla karşılaması, dizinin de aynı kalitede olması zorunluluğunu getiriyor. Stargate SG 1 konusu ise şu şekilde: Mısır’da bulunan Gize Piramit’inde yapılan kazıda dünya dışı bir aracın keşfi yapılır. Yıllarca üzerinde farklı bilim insanlarınca araştırma yapılsa da, bu gizemli aracın ne olduğu, kime ait olduğu gibi sorular yanıtsız kalır. Yapılan son çalışma ise Amerikan Hava Kuvvetleri tarafından yapılacaktır. Araştırmada ise bir arkeolog ve bir dilbilimci yer alır. Dizi bu iki kahramanın araştırma süresince yaşadıklarını aktarıyor. Sitemizden Stargate SG-1 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 1997
  • 42
  • IMDb 8.1
Stargate SG 1 dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle