Stargate Origins
Stargate Origins
İncele
Stargate Origins
Stargates serisi filmlerinden biri olan Stargates Origins, yine serinin konusuna benzer bir çizgiden ilerleyerek bilim kurgu türünde şekilleniyor. Stargates Origins dizisinde, bu kez ana karakterimiz bir kadın olarak belirlenmiş. Ana karakter Catherine Langford ‘un geçmişinden bahsediliyor. Profesör Langford ‘un kızı olan Catherine Langford, babasının izinden gitmektedir. Yaptığı araştırmalar sonucunda Stargate’nin karanlık dünyasını keşfeder. Üstelik bu keşif sadece Stargate ile ilgili değil, tüm dünyanın sonunu getirebilecek türden bir sırdır. Kahramanımız Catherine Langford, olacakları engellemek ve insanlığın hayal bile edemeyeceği karanlık dönemin hüküm süreceği günleri sonlandırmak için harekete geçer. Stargate’nin ardında barındırdığı korkunç sırı daha da araştırmak ve gerekli önlemi almak için macera dolu bir serüvene başlar. Sitemizden Stargate Origins izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 10
  • IMDb 4.4
Stargate Origins dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle