Stargate Atlantis
Stargate Atlantis
İncele
Stargate Atlantis
Stargate Atlantis, bir gurup bilim adamının, kayıp şehir atlantis’i bulabilmek için yaptığı araştırmaları konu ediniyor. Stargate Atlantis dizisinin konusuna göre, Bilim adamlarının yaptığı araştırmalar sonucunda, Atlantisin Samanyolu Galaksisi yerine Pegasus Galaksisinde olduğu sonucuna ulaşılıyor. Bu keşfin ardından ekibimiz, Atlantis’e gitmenin yollarını arıyor ve orayı keşfederek canlı türlerine ulaşmaya çalışıyor. Dizi temelde yeni yaşam alanları keşfetme, farklı gezegenlere gidip orada bulunan canlılarla tanışma gibi konulara yer veriyor. Çoğu zaman ise işler planlandığı gibi gitmiyor ve yeni keşfedilen yerdeki canlılar tarafından hoş karşılanmıyorlar. Daha öncesinde sinema uyarlaması da yapılan Stargate serisinin devam niteliğinde olan dizi, bilimkurgu sever izleyiciler için şahane bir alternatif olabilir. Sitemizden Stargate Atlantis izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2004
  • 45
  • IMDb 7.9
Stargate Atlantis dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle