Star Wars The Clone Wars
Star Wars The Clone Wars
İncele
Star Wars The Clone Wars
Star Wars the lone Wars, Star Wars dizilerinin devamı niteliğinde bir film ve galaksiler arasındaki savaşları konu ediniyor. Star Wars The Clone Wars,dizisinin konusu ise şu şekilde ilerliyor. Ana karakterlerden biri olan Anakin her an karanlık kısma geçeceğinin sinyallerini verir. Dizi diğer Star Wars serilerinden farklı olarak, hikâyenin sadece bir aşk sarmalı ya da aile faciası olmadığını ifade ediyor. Animasyon türünde bir yapım olan dizi her yaştan izleyici kitlesi hitap ediyor ve izleyicilerin büyük beğenisini kazanıyor. Bilim kurgu severler için şahne bir seçenek olan dizi, animasyon türünde olması sebebiyle ailece izlenebilecek yapımlar arasında yer alıyor. Sitemizden Star Wars The Clone Wars izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2008
  • 25
  • IMDb 7.5
Star Wars The Clone Wars dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle