Star Wars Rebels
Star Wars Rebels
İncele
Star Wars Rebels
Star wars serisinin parçalarından biri olan Star Wars Rebels, benzer bir konuyu işlemektedir ve tarz olarak animasyondur. Star Wars Rebel dizisinin konusundan bahsedecek olursak, öncelikli olarak 6 ana karakter olduğunu söylememiz gerekir. Bu karakterler; Ezra, Kanan, Hera, Sabine, Garazeb ve Cooper. Bu 6 kahraman; Star Wars’un tüm serilerinde olduğu gibi dünya dışında bir evrende yaşıyor. Dünya dışından varlıklarla irtibata geçiyor, yeni, galaksiler keşfediyor ve dünyayı ele geçirmeye çalışan dünya dışı kötü varlıklara karşı savaşıyor. Dizinin her bölümünde, farklı bir konu işleniyor ve olaylar ana karakterlerin etrafında gerçekleşiyor. Bilim kurgu severler için, animasyon türünde iyi bir seçenek olan dizi, yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesini oluşturmayı başardı. Sitemizden Star Wars Rebels izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 25
  • IMDb 7.1
Star Wars Rebels dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle