Star Wars: Forces of Destiny
Star Wars: Forces of Destiny
İncele
Star Wars: Forces of Destiny
Star Wars Forces Of Destiny, tüm Star Wars serilerinin küçük kesitlerinden oluşan bir dizi olma özelliği gösteriyor. Özellikle artan kadın kahraman sayısı, toplumsal mesaj verme çabasının olduğu yönünde de bir söylenti yayılmasına neden oldu. Star Wars Forces Of Destiny dizisinin konusu ise, kahramanımız Rey’in gezegeni kurtarmak için AT-AT aracına ulaşma serüvenidir. Bu araca ulaşabilmek için kahramanımız türlük zorluklardan geçecek ve dünya dışı varlıklarla savaşmak durumunda kalacaktır. Bu yaratıklardan en zorlayıcı olanı ise, solucan benzeri bir varlıktır. Bu varlık dizide; Gece Bekçisi, Kum Matkabı ve ağırlıklı olarak Arkoran Gece Dehşeti olarak anılıyor. Dizinin animasyon olması sebebiyle her yaş kitlesinden izleyiciye ulaşması bekleniyor. Sitemizden Star Wars Forces of Destiny izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 3
  • IMDb 4.8
Star Wars: Forces of Destiny dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle