Stan Lee's Lucky Man
Stan Lee’s Lucky Man
İncele
Stan Lee’s Lucky Man
Stan Lee’s Lucky Man, Londra polis Departmanı’nın da görevli bir polisin hikâyesini konu ediniyor. Dizinin ana karakteri Harry Clayton, bir kız çocuk sahibi olan ve eşi ile boşanma süreci bulunan bir polis memurudur. Boş zamanlarında oynadığı kumar yüzünden hayatı berbat bir hal alan Harry, her şeyini kaybetmesine sebep olan kumardan yine de vazgeçmemektedir. Yine kumar oynadığı bir gün, kumarhanede yanına çok güzel ve gizemli bir kadın yaklaşır. Elindeki tüm parayı siyah 10’a yatırmasını söyler. Harry onu dinler ve kazanır. Daha sonrasında kadın tekrar aynı öneride bulunur ve kahramanımızın sabaha kadar devam eden kazanç gecesi başlar. Stan Lee’s Lucky Man dizinin işlediği konu dâhilinde Harry, bu kazancın bedelini sevdiklerini kaybederek ödeyecektir. Sitemizden Stan Lee's Lucky Man izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 44
  • IMDb 6.9
Stan Lee's Lucky Man dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle