Spartacus
Spartacus
İncele
Spartacus
Roma'da Spartaküs lerin yani arenada savaşan savaşçıların hikayesini anlatmak da olan bu dizi muhteşem bir Roma savaş hikayeleri dizisi haline getirilmiştir. Yaklaşık 3 sezondan oluşan bu dizi Roma'daki ölüm kalım Savaşçıları yani Spartaküslerin birer Ölüm Makinesi haline getirdi işini ve bunların üzerinden para kazanmaya çalışan insanların kralının gözleri önünde nasıl bir vahşi ve Terminatör insanlar haline geldiklerini tüm dünyaya canlı canlı izlet İnmek üzere edildiklerini ve yetiştirildikleri ne sergilemektedir. Spartaküs Efsanesi dizisi ile birlikte siz Spartaküs seven ziyaretçilerimiz için sitemize eklenmiştir. Sitemizden Spartacus tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2010
  • 53
  • IMDb 7.8
Spartacus dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle