South Park
South Park
İncele
South Park
South park, Colorado’nun South park adlı hayali bir kasabasında yaşayan 4 çocuktan oluşan bir arkadaş gurubunun hikâyesini anlatıyor. Ana karakterler, Kely, Eric, Stan ve Kenny’den oluşan bir arkadaş gurubudur. Dizinin teknik bakımından animasyon oluşu, çocuklara hitap ettiğini düşündürse de aslında konu biraz farklıdır. Dizi içeriğe dair bir uyarı ile başlar. İçerikte yapılan diyalogların +18 olması sebebiyle izleyici yaş gurubuna dikkat edilmesi gerektiği belirtilir. Yani South Park bir yetişkin animasyonudur. Kahramanlarımızdan Eric, kendini beğenmiş ve küstah bir karakterdir. Stanley, ekibin en normal üyesidir. Kyle, Yahudi kökenlidir ve bu sebeple alay konusu olur. Son olarak Kenny ise, ekipteki en sapkın ve en fakir üyedir. Sitemizden South Park izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 1997
  • 22
  • IMDb 7.8
South Park dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle