Sons of Anarchy
Sons of Anarchy
İncele
Sons of Anarchy
Sons Of Anarcy, şüphesiz TV tarihinin en dikkat çeken yapımlarından biri ve bir mafyanın hikâyesini anlatıyor. Sons Of Anarchy dizisinde işlenen mafya bildiğimiz takım elbiseli mafya görünümünden bir hayli uzaktır. Ana kahramanlarımız, ilk bölümlerde bir motosiklet çetesi olarak karşımıza çıkıyor ve zamanla ekip üyeleri bir mafya oluşumuna dönüşüyor. Clay Teller’ın ölümüyle, yerine oğlu Jax Teller geçer. Çete içerisindeki anlaşmazlıkları ve liderlik çabasını kontrol altında tutmaktadır. Ancak kendi içerisinde faaliyet gösteren bu çete, bir anda devlet güçleri ve diğer rakip çetelerle çatışma içerisine girecektir. Kontrolü sağlamakta güçlük çeken Jax, çete içerisindeki üyelerin karşılaştığı sorunları kendi yöntemleriyle çözmeye çalışmasından dolayı daha zor bir süreç içerisine girecektir. Sitemizden Sons of Anarchy izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2008
  • 45
  • IMDb 7.9
Sons of Anarchy dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle