Smallville
Smallville
İncele
Smallville
Çok yakından tanıdığımız Süpermen karakterinin yani Clark Kent’in gençlik uyarlaması olarak görülen Smallville, uzun soluklu yapımlardan biri olma özelliği taşıyor. Dizinin ana karakteri Clark Kent, çocukluğunda gayet normal bir hayat sürse de, gençliğine gelindiğinde durum değişir. Doğaüstü birçok olay yaşayan Clark, kendisinin özel güçleri olduğunu keşfedecektir. Bu özel güçleri aslında ailesinden alan Clark, dünya dışından bir varlıktır. Ailesi yıllar önce farklı bir âlemden dünyadaki insanları kötülüklere karşı korumakla görevlendirilmiştir. Ailesinden aldığı genle ve görevle Clarck Kent’te dünyadaki kötü varlıkların başarılı olmasını engellemek için çalışacaktır. Smallville dizisinde işlenen konunun bir diğer ayrıntısı da şu, Clark’ın yakın arkadaşı olan Lex’inde özel güçleri bulunur ancak Lex, kötülerin tarafını seçecek ve Clark’ın ezeli rakibi olacaktır. Sitemizden Smallville izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2001
  • 60
  • IMDb 7
Smallville dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle