Sleepy Hollow
Sleepy Hollow
İncele
Sleepy Hollow
Sleepy Hollow, İngiliz bağımsız savaşında İngiltere için çalışan aynı zamanda ABD’ye de hizmet veren bir askerin hikâyesini anlatıyor.Ana karakterimiz Ichabod Crane, İngiliz bağımsızlık savaşında görevli bir askerdir. Aynı zamanda Crane, ABD Başkanı Washington’a da çalışmaktadır. Crane, savaş esnasında ciddi bir yara alır ve çektiği acı ile kendisinden geçerek bayılır. Gözlerini açtığında ise Sleepy Hallow adlı bir kasaba olduğunu fark edecektir. Kasaba halkı tarafından bir mağarada bulunan Crane polis karakoluna götürülür. Ancak, bir tuhaflık vardır. Etrafındaki insanlar görünüş bakımından Crane’den çok farklı görünür ve ondan farklı konuşmaktadır. Sleepy Hollow, Bir savaş alanında aldığı yarayla bayılan ve gizemli bir şekilde bilmediği bir kasabada olaydan tam 250 sene sonra uyanan bir askerin konusunu anlatıyor. Sitemizden Sleepy Hollow izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 6.5
Sleepy Hollow dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle