Shot in the Dark
Shot in the Dark
İncele
Shot in the Dark
Rakip üç muhabirinin hikâyesini anlatan Shoot İn The Dark, kaliteli bir Netflix yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Birbirine rakip olan 3 bağımsız muhabir, medyaya satarak paraya çevirebilecekleri her türlü olayın peşine düşerler. Gece gündüz demeden, her olayın peşinde koşarlar. Kahramanlarımız Howard, Zak ve Scoot hırslı 3 gazetecidir. Her gece farklı bir olay için sokaklara dökülen kahramanlarımız kendi aralarında şiddetli bir çekişme yaşamaktadırlar. Olay yerine ulaşabilmek için zamanla yarışan kahramanlarımızın işlendiği Shoot İn The Dark, her bölümünde farklı bir olay üzerine yoğunlaşıyor ve muhabirlik mesleğine dair çarpıcı detayları gözler önüne seriyor. Howard, Zac ve Scoot arasında ilerleyen bölümlerde bir güç ittifakının olması beklenirken, kısa bir süre içerisinde böyle bir durumun olmayacağı düşünülüyor. Sitemizden Shot in the Dark izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 35
  • IMDb 7.1
Shot in the Dark dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle