Sherlock
Sherlock
İncele
Sherlock
Sherlock Holmes daha önce filmi çekilmiş olan muhteşem bir İngiliz süper dedektife olarak sinema perdelerine yansımış ve izleyenleri büyümüş olan bir film iken Sherlock isimli dizi ile televizyon ekranlarında dizi olarak çekilmeye başlanmıştır.Sherlock yanında doktor lakaplı arkadaşıyla birlikte tüm sırları ve işlenmiş olan cinayetleri gün yüzüne çıkartmak için tüm polis ve emniyet birimlerine yardımcı olan bir dedektiftir. Dedektiflik işi ile hayatını kazanmaya çalışan Sherlock işinde mükemmel ve muhteşem bir pozisyon yakalamış ve tüm cinayet birimine yardımda bulunmak da olan bir dedektiftir. Yardımcısı Dr ile cinayetleri Aydınlatma konusunda muhteşem bir performans sergilerken yanında bulunan arkadaşı da bu işlerden cinayetleri bir blog'unda yayınlar.Bazı işlenen cinayetler katillerin doktorun biri bunda yazmış olduğu yazılar tam yola çıkarak detayları ve delilleri karartma işleri ile şal okul işlerini zorlaştırmaktadır.Fakat Sherlock bunların da üstesinden gelecektir. Sitemizden Sherlock tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2010
  • 90
  • IMDb 8.3
Sherlock dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle