Shameless
Shameless
İncele
Shameless
Birbirinden utanmaz aile bireylerinin bir araya gelmesiyle birlikte Tüm aile bireylerinin fakirlikten yılmış bıkmış ve hayattan sıkılmış bir şekilde fakirlerin yaşarken hayatta ölüm kalım mücadelesi vermek ve hiçbir şeyden utanma malları ile etraflarına ve çevrelerine farklı sinyalciler yaymakta olan Gallagher Ailesi babalarının çocuklarına ve karısına karşı yaklaşımını ele almakta olan ve yaklaşık 8 senedir devam etmekte olan bu aykırı ve çarpık hikayeyi televizyon ekranlarına yansıtmaktadır.Bu zamana kadar gelmiş geçmiş dünyanın en aykırı ve ilginç dizilerinden biri olan Shameless Türkçe ismi ile utanmazlar çılgın ve farklı fikir ve Ailesel dayanışma ve yardımlaşma konularını ele almakta ve çarpık hikayeleri anlatırken dünyanın gerçeklerini bizlere göstermektedir. Bu oldukça enteresan bir garip hikaye de ailenin Başından Geçenler hem çok komik hem de hayatın gerçekleri olduğu için insanların oldukça ilgisini çekmektedir.Hadi canım bu da mı olacak Bu da mı olur Bu da mı başımıza gelebilir gibi enteresan fikir ve konuları ele almakta olan utanmazlar dizisi izleyenleri oldukça komik ve eğlenceli vakitler geçirmek için çekilmiştir. Sitemizden Shameless tüm sezon ve bölümleri izleyebilirsiniz.
  • 2011
  • 60
  • IMDb 7.9
Shameless dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle