Shadowhunters
Shadowhunters
İncele
Shadowhunters
Shadow hunters, sıradan bir kızın hayatına dair sahip olduğu sırları keşfederken, yaşadıklarını konu ediniyor. Ana karakterimiz Clary, sıradan bir hayat süren sıradan bir kızdır. Bir gün, annesinin kendisinden sakladığı sırlar olduğu keşfedecek ve bir daha hiç bir şey aynı olmayacaktır. Shadow hunters dizisinde konu, ana karakter Clay’ın bir gün annesinden gölge avcısı olduğunu öğrenmesi üzerine kuruluyor. Yeryüzünde bulunan kötü varlıklarla mücadele etmesi gereken Clary, şans eseri kendisi gibi bir gölge avcısı olan Jace ile tanışacak ve birlikte yeni maceralar yaşayacaklardır. Clary ve Jace arasından, sahip oldukları ortak özelliklerden doğan şahane bir çekim de olacak ve tutkulu bir aşk yaşayacaklardır. Sitemizden Shadowhunters izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 6.5
Shadowhunters dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle