SGU Stargate Universe
SGU Stargate Universe
İncele
SGU Stargate Universe
Sgu Stargate Universe, dünya ve dünya dışı evrende gelişen olayların anlatıldığı, aksiyon ve maceranın birlikte işlendiği bilimkurgu yapıtıdır. Icarus adında, başında Doktor Rush’ın olduğu, dokuz sembollü geçit adresini çevirmek ve bu geçidin arkasında ne olduğunu öğrenmek amacıyla bir proje ekibi oluşturulmuştur. Fakat Dr. Rush, 9. sembolü çevirmek için gerekli enerjiyi aktarmada başarı sağlayamadığı için, bir gün birinin bu sorunu çözeceği umudu ile online bir oyunun içine yerleştirmiştir. Eli ise bu kodu çözecek olan kişidir ve Rush, Eli’yi ekibe katılmaya ikna edecektir. Yaptıkları dünya dışı yolculukta saldırıya maruz kalan ekibin maceralarının ve hayatta kalma mücadelelerinin anlatıldığı SGU Stargate Universe, izleyicilere aksiyon ve macerayı bir arada vaad ediyor. Sitemizden SGU Stargate Universe izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2009
  • 60
  • IMDb 7.1
SGU Stargate Universe dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle