Sex and the City
Sex and the City
İncele
Sex and the City
Sex and the city, komedinin her türünü işleyen, durum; romantik; sex komedisi gibi komedi alanında cömert bir yapıttır. Carrie, Samantha, Miranda ve Charlotte, iş hayatlarında başarıya ulaşmış, ekonomik özgürlükleri olan dört bekâr kadındır. Ve bu kadınlar, New York’a moda ile birlikte aşkı da bulmak için gelmişlerdir. Arkadaştan daha öte, tıpkı bir kardeş gibi olan bu grup üyeleri, hayata dair olan her şeyi ama her şeyi birbirlerine anlatmaktadırlar. Romantizm ve cinsellik ağırlıklı sohbetleri hatta tartışmaları bol olan bu grupta, samimi paylaşımlar da yapılmaktadır. Grup üyelerinden Carrie, The New York Star’da bir yazardır ve ‘Seks ve Şehir’ başlığı altında gazeteye yazılar yazmaktadır. Bu köşede bahsettiği konular ise, en yakın arkadaşları Miranda, Charlotte ve Samantha’nın anlattıklarıdır. Dizi karakterinin, iç sesinin anlatıcılığını üstlendiği dizi Sex and the City, seyircilere çok farklı bir anlatım sunuyor. Sitemizden Sex and the City izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 1998
  • 30
  • IMDb 5.8
Sex Education
İncele
Sex Education
Sex Education, tür olarak geniş yelpazeye sahiptir. Olayların, drama, komedi, seks komedisi ile harmanlandığı dizide ağırlıklı olarak gençlik dizisi özelliği göze çarpmaktadır.Otis, annesi seks terapisti olan, lise öğrencisi ve 16 yaşında olan bir genç erkektir. Otis, son derece özgüvensizdir, sosyal çevresi içerisinde ön plana çıkmakta zorlanmaktadır, annesi ve babası boşanmıştır ve annesi ile birlikte yaşamaktadır. Seks terapisti olan annesi ile yaşamanın sağladığı avantaj ile Otis, seks konusunda bilgi birikimine sahip olmuştur. Bir gün, Maeve adında bir genç kız, Otis’in yanına gelir ve bir iş teklifinde bulunur. Maeve, Otis’in bu durumunu fark etmiş ve acilen nakit paraya ihtiyacı olduğu için lehine kullanmaya karar vermiştir. Maeve’nin planına göre; kendisi cinsel problemler yaşayan öğrencileri bulacak ve Otis’e bu problemlerini çözmesi için müşteri olarak götürecektir. Elde edilen kazanç ise ikisi arasında paylaşılacaktır. Maeve’yi uzaktan uzaktan beğenen fakat açılamayan Otis’in hikayesinin anlatıldığı Sex Education, ikilinin eğlence dolu maceralarını seyircilere sunmaktadır. Sitemizden Sex Education izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • 45
  • IMDb 7.9
Sex and the City dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle