Secret City
Secret City
İncele
Secret City
Secret City, CIA, hükümet ve bir gazetecinin hikayesini, gerilim dolu olay örgüleriyle ele alan bir yapıttır. Canberra, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin Cumhuriyeti arasında yaşanan geilimin tam ortasında kalan, aslında durgun bir şehirdir. Harriyet Dunkley ise, üst düzey siyasi bir gazetecidir. Tüm emeğini, hayatını da ortaya koyarak, üzerinde komplolar kurulan şehrin gizli yanlarını ortaya çıkarmak için harcamaktadır. Dunkley, bu komplo ve skandalları gün yüzüne çıkarmak için, adeta canını ve kariyerini tehlikeye atmaktadır. Avusturalya’nın, adil, şeffaf ve gerçek siyasi hayatı için mücadele veren gazetecinin çalışmalarını ve bu amaç uğruna başına gelenlerin işlendiği Secret City, Avusturalya hükümetinin iç karışıklıklarını, Çin hükümetine çalışan bir dış işleri çalışanını ve başkanın adamalrı arasındaki geçen konuları ele almaktadır. Sitemizden Secret City izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 60
  • IMDb 6.2
Secret City dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle